دسته بندی : فایروال

Cyberoam | سایبروم

درباره Cyberoam UTM & Next Generation Firewall

شرکت Cyberoam که یکی از زیرمجموعه‌های شرکت سوفوس است، با ارائه طیف وسیع محصولات خود جهت استفاده در دروازه شبکه، به ایمن‌سازی سازمان‌ها کمک می کند. فایروال سایبروم از قدرت پردازنده‌های چندهسته‌ای بهره گرفته و عملکرد در سطح سازمانی را در محصولات خود ارائه می‌کند. شرکت Cyberoam دارای یک تیم مدیریتی قدرتمند با تجربه بالا در زمینه امنیت است. در حال حاضر شرکت Cyberoam دارای 550 کارمند دفتری در آمریکا، خاور میانه، هند و مرکز R&D و مرکز مدیریت پشتیبانی جهانی در هند دارد. محصولات Cyberoam شامل موارد زیر هستند:

  1. محصولات امنیت شبکه: Cyberoam UTM ، Firewall (Next Generation) Cyberoam
  2. واقعه نگاری و گزارش‌دهی هوشمند: Cyberoam iView
  3. کنسول مرکزی سایبروم: CCC
  4. Cyberoam NetGenie

جوایز و گواهینامه‌ها
شرکت Cyberoam موفق به دریافت گواهینامه EAL4+ Common Criteria برای فایروال براساس هویت کاربر لایه 8 و گواهینامه ICSA Labs برای فایروال‌های شرکتی دارای دسترس‌پذیری بالا شده است و توانسته است شرایط سخت گواهینامه ICSA Labs را که یک شاخه مستقل از Verizon Business است براورده سازد.
محصولات UTM سایبروم  دارای گواهینامه سطح 5 CheckMark UTM بوده و گواهینامه‌های Basic و AES Interop و نیز گواهینامه SSL VPN از کنسرسیوم VPN را دریافت کرده‌اند. همچنین دارای گواهینامه لوگوی طلاییIPv6  بوده و به این صورت قادر به شناسایی و پردازش ترافیک IPv6 توسط محصولات امنیتی است که در حال حاضر این مسأله یکی از الزامات شرکت‌های دولتی و کسب و کارها در سراسر جهان است.

یک شرکت تحلیلگر برجسته در گزارش چهارماهه سال 2013 خود Cyberoam UTM را از نظر “مدیریت یکپارچه خطرات” به عنوان “رویایی” توصیف کرد.فایروال Cyberoam در بررسی‌های امنیتی SC Magazine همواره نمره 5 ستاره را دریافت کرده است.
دستگاه Cyberoam در سال 2010 در انتخاب کارشناسان Digital Terminal به عنوان بهترین UTM انتخاب شد. در تمام دسته‌بندی‌های رقابت از جمله نوآوری محصول، کارکرد، عملکرد کلی و اثرگذاری امتیاز بسیار بالایی را دریافت کرد. همچنین فایروال سایبروم در هشتمین دوره از جوایز نوآوری شبکه خاورمیانه جایزه “بهترین محصول امنیتی سال” را دریافت کرد.

اطلاعات محصولات

  • معرفی مدل و نسخه های محصول

فایروال‌ Cyberoam
نیاز سازمانی نیروی کار موجب درخواست به دسترسی همه‌زمان-همه‌جا به منابع شبکه شده است. این مساله، به همراه افزایش تعداد کاربران، از جمله مشتریان و شرکایی که از خارج به شبکه متصل می‌شوند، موجب  از بین رفتن مرزهای شبکه‌های شرکت‌ها شده است. علوه بر این، روندهایی مانند افزایش تعداد کاربران و دستگاه‌های شبکه، رشد سریع تعداد برنامه‌ها، مجازی شدن و موارد دیگر منجر به از بین رفتن کنترل‌ امنیتی شرکت‌ها بر روی شبکه‌شان شده است.
فایروال Cyberoam NGFW با تکنولوژی براساس هویت لایه 8، هوشمندی و کنترل‌های مورد نیاز برای شرکت‌ها را ارائه می‌کنند که کنترل امنیتی کامل بر روی L2-L8 به منظور ایجاد ایمنی‌ای آماده برای مواجهه با چالش‌های آینده فراهم می‌کند.

سایبروم

نماینده سایبروم | فروش سایبروم | فایروال سایبروم | نمایندگی سایبروم | Cyberoam UTM | Cyberoam Firewall

 

هوشندی و کنترل‌های قابل اقدام
لایه انسانی 8 در UTM Cyberoam مانند یک لایه انتزاعی استاندارد عمل می‌کند که با لایه‌های 2-7 اتصال برقرار می‌کند و به شرکت‌های امکان به دست آوردن کنترل‌های امنیتی از بین رفته را ارائه می‌کند. با متصل کردن هویت کاربر به لایه‌های 2-7، شرکت‌ها می‌توانند کنترل‌های امنیتی را در هر کجا از L2-L8 که خواستند قرار دهند و در عین حال شفافیت کامل نسبت به فعالیت‌های کاربر و شبکه داشته باشند.

CyberoamOS
فایروال‌ Cyberoam بر پایه CyberoamOS هستند که یک سیستم عامل قدرتمند و هوشمند بوده و ویژگی‌های امنیتی نسل بعد از جمله بررسی و کنترل برنامه‌ها به صورت برخط، فیلتر وبسایت، بازرسی HTTPS، سیستم پیشگیری از نفوذ، VPN (IPSec و SSL) و مدیریت QoS را ارائه می‌کند. ویژگی‌های امنیتی دیگر مانند فایروال برنامه های وب WAF، آنتی‌ویروس دروازه، آنتی اسپم دروازه نیز موجود هستند.

عملکرد بالا
Cyberoam با استفاده از محصولات سخت‌افزاری قدرتمند و CyberoamOS که توانایی بهره‌گیری از پلاتفرم چندهسته‌ای را به بهترین شکل داشته و به شکل یکپارچه با سخت‌افزار در خدمت شتاب رمزنگاری و شبکه است، عملکردی بالا برای شرکت‌های به ارمغان می‌آورد.

مقیاس‌پذیری
معماری امنیتی قابل گسترش فایروال Cyberoam، امکان ایجاد بهبود در آن، مانند ایجاد قابلیت‌های امنیتی جدید و به روز رسانی‌های امنیتی را فراهم می‌کند. این بهبودها را می‌توان به سرعت و با کمترین تلاش بدون نیاز به تغییر در محصول ایجاد کرد و در نتیجه ایمنی‌ای آماده برای مواجهه با اینده در اختیار شرکت‌های بزرگ قرار می‌گیرد. به علاوه شرکت‌ها می‌توانند یک محصول دیگر را بصورت خوشه/HA اضافه کنند تا از تعداد کاربران بیشتری پشتیبانی شود.

انعطاف پذیری
فلکسی پورت‌های موجود در UTM سایبروم فلکسی پورت (XP) اتصال‌پذیری انعطاف‌پذیر شبکه را ارائه می کنند در کنار اسلات‌های I/O که امکان استفاده از پورت‌های مس/فیبر 1G/10G بر روی یک محصول ایمنی را فراهم می‌کنند، به شرکت‌ها این امکان را می‌دهند که خود را بروزرسانی کرده و از تکنولوژی‌های جدید به سادگی و به شکلی مقرون به صرفه استفاده کنند و در نتیجه آماده آینده باشند. فلکسی پورت‌ها موجب تحکیم تعداد دستگاه‌های شبکه شده و مزایایی از نظر کارایی انرژی فراهم می‌کنند، پیچیدگی شبکه را کاهش می‌دهند و هزینه‌های عملیاتی را کاهش می‌دهند.

کنترل‌های مبتنی بر هویت با تکنولوژی لایه 8
تکنولوژی لایه 8 هویت کاربر را  به عنوان لایه هشتم یا “لایه انسانی” در پشته پروتکل شبکه در نظر می‌گیرد. بدین ترتیب مدیران شبکه می‌توانند هویت کاربران را به شکل بی همتا شناسایی کرده، فعالیت اینترنتی این کاربران در شبکه را کنترل کرده و سیاست‌گذاری و گزارش‌گیری براساس نام کاربری انجام دهند و در نتیجه سرعت امنیت شبکه افزایش می‌یابد. امنیت لایه 8 محصولات Cyberoam با لایه 2 تا لایه 7 متصل می‌شود و در نتیجه کترل‌های امنیتی بهتری بر روی شبکه ایجاد می‌کند و امنیت وابسته بر هویت لایه 8 را بر روی AAA قرار می‌دهد (احراز هویت کاربر، احراز هویت سرویس، پیگیری فعالیت‌ها به همراه ثبت وقایع/گزارش‌‌گیری).

شفافیت برنامه و کنترل
ویژگی شفافیت و کنترل برنامه فایروال Cyberoam که پوششی بر بیش از 2000 برنامه را دارد و از این نظر در صنعت امنیت شبکه پیشرو است، امکان اولویت‌بندی برنامه ها براساس هویت کاربر، زمان، برنامه‌ها را فراهم می کند و انعطاف پذیری بالا و شفافیت و کنترل واقعی L2-L8 را بوجود می آورد. کنترل‌های پیشرفته برنامه‌ها را براساس سطح ریسک، خصوصیات و تکنولوژی طبقه‌بندی می کند و در نتیجه کنترل‌های دقیق تری ارائه می‌کند. مدل محافظت پیش‌گیرانه، باعث عدم نیاز به دخالت دستی مدیران برای به روزرسانی سیاست‌های امنیتی مربوط به برنامه‌های جدیدی می‌شود که به لیست اضافه شده‌اند.

سیستم پیشگیری از نفوذ
سیستم پیش گیری از نفوذ فایروال Cyberoam ایمنی در برابر حملات در سطح شبکه و در سطح برنامه را فراهم می کند و سازمان‌ها را در برابر تلاش‌های نفوذ، بدافزارها، تروجان‌ها، حملات DoS و DDoS، انتقال کد مخرب، فعالیت‌های درب‌های پشتی  و خطرات ترکیبی محافظت می‌کند.

نماینده سایبروم | فروش سایبروم | فایروال سایبروم | نمایندگی سایبروم | Cyberoam UTM | Cyberoam Firewall

نماینده سایبروم | فروش سایبروم | فایروال سایبروم | نمایندگی سایبروم | Cyberoam UTM | Cyberoam Firewall

شبکه خصوصی مجازی
VPN محصولات Cyberoam دسترسی راه دور ایمن را ایجاد می‌کند و با استفاده از تکنولوژی تونل‌زنی بی‌خطر موجب ایمن‌سازی نقاط نهایی و شبکه می‌شود.

فیلترینگ وب
فیلترینگ وب UTM Cyberoam که برنده جوایز متعددی شده است، یکی از کامل ترین پایگاه های داده URL را با میلیون‌ها URL که به بیش از 89 دسته مختلف تقسیم شده‌اند داراست. مسدود کردن دسترسی به وبسایت‌های مخرب، جلوگیری از بدافزارها، فیشینگ، حملات فارمینگ و محتواهای نامطلوب که ممکن است موجب به ایجاد تعهدات قانونی و زیان‌های مالی مستقیم شوند از جمله قابلیت‌های این برنامه است.

فایروال برنامه وب
Cyberoam UTM یک فایروال برنامه وب برای ایمن‌سازی وبسایت‌ها و برنامه‌های وابسته بر وب سازمان‌ها در برابر حملاتی مانند تزریق SQL، حملات تزریق اسکریپت (XSS)، جعل پارامتر URL، شنود جلسات، سرریز بافر، و غیره از جمله ده آسیب پذیری آسیب‌پذیری‌های OWASP  است.

مدیریت پهنای باند/ QoS
فایروال Cyberoam به سازمان‌ها امکان اعمال سیاست‌های پهنای باند برای هر کاربر، گروه کاربری، برنامه، دسته‌بندی وبسایت، قوانین فایروال و غیره ارائه می‌کند. کنترل‌ها در لایه 7 ولایه 8 فایروال Cyberoam امکان اولوییت‌ بندی برنامه‌های حیاتی و کاربران مهم از نظر تخصیص پهنای باند فراهم می‌کند تا QOS برای برنامه‌های مهم مانند VoIP و CRM فراهم شود. کنترل‌های دقیق امکان تخصیص قطعی برای کاربران مهم را در تمام زمان‌ها امکان پذیر می‌کند و سیاست‌ گذاری برای تخصیص پهنای باند بیکار به صورت خودکار به دیگر برنامه‌ها و استفاده بهینه از پهنای باند بیکار و ROI بالاتر را میسر می‌سازد.

محافظت پیشرفته در برابر خطرات
سری Cyberoam NG بهترین نوع امنیت سیستم پیشگیری از نفوذ، ضد ویروس/ضد جاسوس‌افزار دروازه، ضداسپم دروازه، فیلتر محتوا و وب و محافظت در برابر اسپم را جهت محافظت در برابر خطراتی که جدیدا توسعه یافته‌اند فراهم می‌کند.

فایروال SI وابسته به تکنولوژی FUSION
فایروال Cyberoam بازرسی عمیق و هوشمند بسته‌ها، امنیت مبتنی بر هویت کاربر و برنامه را ارائه می‌کنند. تکنولوژی بی نظیر FUSION امکان ایجاد چندین قابلیت امنیتی از طریق یک رابط فایروال و تلفیق امنیت، اتصال پذیری و بهره وری در شبکه‌ها را امکان پذیر می‌سازد.

گزارش‌گیری منحصر به فرد
شرکت Cyberoam اولین و تنها تولید کننده محصولات Cyberoam در صنعت امنیت است که گزارش‌گیری به صورت ثبت وقایع و گزارش‌های زمان واقعی را فراهم کرده و موجب صرفه‌جویی هزینه استفاده از یک راه‌حل گزارش‌گیری مجزا می‌شود. بیش از 1200 گزارش دقیق شفافیت زمان واقعی در مورد فالیت‌های کاربر و شبکه فراهم کرده و به سازمان‌های کمک می کند ایمنی را مدیریت کرده، تحلیل و جرمیابی را انجام دهند که چنین قابلیتی را هیچ شرکت دیگری تاکنون ارائه نکرده است. گزارش‌های Cyberoam شامل گزارش‌های دینامیک و متحرک، گراف‌های خطی و نقشه‌های کشوری است.

Cyberoam

نمایندگی سایبروم | فایروال سایبروم | فروش سایبروم | نماینده سایبروم | Cyberoam UTM | Cyberoam Firewall

شرکت ماهان شبکه به عنوان نماینده سایبروم و فورتی نت یکی از پیشگامان ارائه محصولات فایروال سایبروم در ایران ، اقدام به تامین و فروش سایبروم نموده است. نمایندگی Cyberoam در ایران هر روزه به مشتریان کمک می‌کند تا پیشرفته‌‌ترین شبکه‌های سازمانی را بسازند. هدف ما به عنوان نماینده سایبروم در ایران، همکاری با مشتریانمان به عنوان یک شریک قابل اطمینان است؛ تلاش می‌کنیم تا راهکارهای کارامد و انعطاف‌پذیری را برای آنها مهیا کنیم تا نه تنها با استفاده از این راه‌کارها شبکه‌شان را مدرن‌ کنند، بلکه با کمک آنها بتوانند ارزش تجاری واقعی را ارائه دهند.نماینده Cyberoam با استفاده از سبد محصولات امنیتی کامل خود ، شما را در ساختن شبکه‌های قوی‌تر، امن‌تر و قابل اعتماد تر یاری می‌ رساند. تمرکز همه جانبه بر محصولات فایروال سایبروم و تجربه وسیع ما در فروش سایبروم و ارائه خدمات پشتیانی سایبروم ما را قادر به ارائه خدمات با کیفیت بالا و تجربه‌ای عالی به مشتری می‌کند. همه افراد در نمایندگی سایبروم بر ارائه استراتژیها، معماریها و فناوریهایی به مشتریانمان تمرکز دارند که مورد نیاز ساخت بهترین شبکه‌های تجاری اکنون و آینده هستند.

ایجاد و توسعه کانال نمایندگی سایبروم در ایران از اولین اقدامات شرکت بوده و در همین راستا نسبت به اعطای نمایندگی سایبروم به شرکتهای فعال در مراکز استانها اقدام شده است. نماینده سایبروم شرکت ماهان شبکه در سراسر کشور موظف به فروش سایبروم با قیمت رقابتی و با گارانتی معتبر می باشند. شایان ذکر می باشد، کلیه محصولات از نماینده سایبروم در خارج از کشور تامین شده و شرکت ماهان شبکه بصورت 100% اورجینال نسبت به فروش Cyberoam در ایران اقدام نموده است. نظارت بر کانال نمایندگی سایبروم و اطمینان از قیمت و خدمات پس از فروش سایبروم از اصول اصلی و کلیدی شرکت به عنوان نماینده سایبروم تلقی شده و تعاملات شرکت با مشتریان خود بر حول این محور شکل گرفته است.شرکت های همکار فعال در حوزه امنیت شبکه می توانند جهت دریافت نمایندگی سایبروم با این شرکت تماس حاصل نمایند.

برچسب ها

برچسب ها : , , , , , , , ,
مرکز خدمات پس از فروش و پشتیبانی فنی

کافیست تماس بگیرید         22020700 (داخلی 4)