شرکت Synology

Synology در سال 2000 تاسیس شده است، تجهیزات ذخیره‌ سازی متصل به شبکه (NAS)، راه‌حل‌های نظارت مبتنی بر IP و تجهیزات شبکه از محصولات این شرکت می باشد. تجهیزاتی که نحوه مدیریت داده، انجام نظارت و مدیریت شبکه توسط کاربران در عصر ابری را تغییر می‌دهد. استفاده از آخرین تکنولوژی‌های روز، Synology متعهد است محصولاتی را ارائه کند که قابلیت‌های آنها آینده‌نگرانه است و خدمات مشتریانی ارائه کند که بهترین در نوع خود هستند. Synology بـرای سازمانها و کاربـران خانگـی راهکار قابـل اطمینان بـرای متمرکـز کـردن ، بکاپ گیـری(Backup) ، اشـتراک گـذاری و همـگام سـازی فایلهـا روی سیستم عاملهای مختلـف و دستیابی سـریع بـه آنها را فراهـم مـی آورد .بـرای کابـران ، امـروز مدیریـت داده منعطـف و پاسـخگو یـك امر مهـم تلقی می شود . کاربـر سازمانی و خانگـی بـه دنبـال راهکاری بـرای افرایـش حجـم و اسـتفاده بهینه تـر از فایل ها مـی باشـند . Synology متعهـد بـه ارائه طیف کاملی از محصولات و راهکارهـای سخت افزاری و نرم افزاری ذخیره سازی بهینه و مدیریـت آسان تـر فایلها مـی باشـد

نماینده سینولوژی | فروش سینولوژی | NAS سینولوژی | نمایندگی سینولوژی | Synology NAS

نوآوری‌های Synology

در تلاش برای بازتعریف آنچه که NAS می تواند به آن دست یابد، Synology قابلیت‌های ابرهای خصوصی و عمومی را ترکیب می‌کند تا راه‌حل‌های ابری هیبریدی را با یک پلتفرم مبتنی بر وب ارائه کرده و NAS را تبدیل به یک دستگاه چندکاره مناسب برای اهداف مختلف کند.

نوآوری های نرم‌افزاری

مرکز ذخیره‌ سازی داده(storage)، ساده‌سازی پشتیبان‌گیری داده و وب-دسکتاپ چندکاره برای همگام‌سازی و اشتراک فایل‌ها: ابزارهای دسکتاپ چندکاره جهت تسهیل کارایی مدیریتی RAID هیبریدی سینولوژی (SHR): یک ابزار خودکار برای پیاده‌سازی حجم‌های ذخیره، دسترس پذیری بالای سینولوژی (SHA): بکارگیری خوشه‌های دچار شکست (Fallover) محافظت زمان واقعی فراهم شده و زمان آماده به کار افزایش می‌یابد.

نوآوری های سخت افزاری

زمان آماده شدن به کار پیوسته، حجم ذخیره بالا و مصرف انرژی کارا. گسترش پیوستگی سیستم: زمان آماده به کار سیستم با خنک کنندگی غیرفعال CPU و فن‌های سیستم افزایش می‌یابد. بهبود جریان هوا: با بهبود جریان هوا پایداری سرور افزایش یافته و مصرف برق کاهش می‌یابد. مقیاس‌پذیری: طراحی مقیاس پذیر باعث تقویت مدیریت در یک ساختار یکپارچه سیستمی می‌شود.

اطلاعات محصولات

  • معرفی مدل و نسخه های محصول
 اشتراک فایل

DSM راه‌هایی سریع و ایمن برای اشتراک دارایی‌های دیجیتالی شما فراهم می‌کند. با پایگاه فایل (File Station)، می‌توانید فایل‌های خود را بر روی NAS سینولوژی با هر کسی به اشتراک بگذارید و مجوزهای دسترسی را به منظور دستیابی به بهترین حالت امنیتی سفارشی‌سازی کنید. پایگاه فایل اشتراک فایل‌ها در پلاتفرم‌های مختلف، ویندوز، MAC و لینوکس یا دستگاه‌های موبایلی را تسهیل می‌کند.

اشتراک آسان و ایمن فایل‌ها

می‌توانید با یک لینک فایل‌هایی را به اشتراک گذاشته یا درخواست آپلود فایل از دیگران بکنید. لینک قابل سفارشی سازی به شما این امکان را می‌دهد که ان را با کاربران خاص مورد نظرتان به اشتراک بگذارید، یک پسورد تعیین کنید و دوره اعتبار ان را مشخص کنید.

دسترسی به فایل‌ها از همه جا

مشاهده و سازماندهی فایل‌ها با استفاده از تلفن همراه یا تبلت (با پشتیبانی از اندروید، iOS و ویندوز فون) امکان پذیر است. حتی می توانید فایل‌ها را بر روی DiskStation اپلود کرده یا مستقیما روی دستگاه خود دانلود کنید.

مرکزی‌سازی دسترسی به فایل

با پوشه‌های کنترل راه دور و ذخیره عمومی ابری (دراپ باکس، باکس، گوگل درایو و مایکروسافت وان درایو) که روی پایگاه فایل شما نصب شده است می‌توانید به تمام داده‌های خودتان به گونه‌ای که انگار بر دستگاهتان هستند دسترسی داشته باشید.

بسته ایستگاه ابری

با بسته ایستگاه ابری، هر تغییری که بر فایل‌های شما اعمال شود به صورت هماهنگ روی دستگاه‌های دیگر مثل PCها، دستگاه های موبایل یا دیگر NAS‌ های سینولوژی نیز اعمال می‌شود و در عین حال نسخه‌های مختلف داده حفظ می‌شود تا بتوانید هر زمان که نیاز داشتید داده‌های قبلی را بازیابی کنید.

همگام‌سازی فایل‌ها

بسته ایستگاه ابری امکان همگام‌سازی انتخابی و ویرایش آفلاین را بوجود می آورد که به این صورت می‌توانید فایل‌ را روی دستگاه‌های مختلف به محض اتصال دستگاه‌های به اینترنت همگام کنید. کاربران می‌توانند همگام‌سازی یک طرفه یا دو طرفه را براساس نیازهایشان انتخاب کنند.

همگام‌سازی انتخابی

این قابلیت به شما اجازه می‌دهد فایل‌های دستگاه‌های خاصی براساس فرمت یا اندازه فایل همگام کنید. برای مثال می‌توانید فقط فایل‌های مهم با اندازه کوچک را بر دستگاه موبایل و فایل‌های بزرگ را بر DiskStation همگام‌سازی کنید و از فضای ذخیره به شکلی انعطاف پذیر استفاده کنید.

ویرایش افلاین

تمام تغییراتی که در هنگام ویرایش آفلاین ایجاد شده‌اند به محض اتصال دستگاه‌ها به اینترنت همگام سازی خواهد شد. برای مثال یادداشت‌های ایجاد شده روی فایل‌های PDF از طریق ابر DS در هنگام کار افلاین، وقتی که دستگاه‌های دیگر به اینترنت متصل شدند همگام‌سازی خواهد شد.

پشتیبان گیری فعال برای سرور

پشتیبان گیری(backup) فعال برای سرور موجب ساده شدن نصب و کاهش هزینه‌های مدیریتی سازمان‌ها می‌شود و امکان نظارت بر کارهای پشتیبان گیری در شبکه از یک نقطه را فراهم می‌کند و لزومی به سوییچ کردن بین نرم‌افزارها و رابط های کاربری مختلف برای پشتیبان گیری نیست.

 پیاده سازی اسان و مدیریت شفاف

راه‌حل پشتیبان گیری بدون عامل حفاظت سرور لینوکسی و ویندوزی را مرکزی می‌کند و هزینه‌های پیاده‌سازی و مدیریتی را به حداقل ممکن می‌رساند.

پشتیبان‌گیری بدون عامل

فایل‌ها خود را به صورت روزانه، بدون نصب عامل‌های پیچیده و پرهزینه روی سرور‌های مبدا یا بدون نگرانی از تأثیر بر عملکرد کلاینت و سازگاری با عامل، پشتیبان گیری کنید

مدیریت مرکزی

تمام وظایف پشتیبان گیری –چه لینوکس و چه ویندوز- را به صورت زمانی و وظیفه‌ای با استفاده از یک ابزار هیستوگرام پیشرفته زیرنظر بگیرید و موارد غیرعادی را بلافاصله متوجه شوید.

 دسترس‌پذیری بالای سینولوژی

اختلالات غیرمنتظره در خدمات می‌تواند باعث هزینه شرکت شده و موجب ایجاد دردسرهای لجستیک برای دپارتمان IT شما شود. دسترس پذیری بالای سینولوژی (SHA) این مسائل را مرتفع می‌کند و یک روش بی‌دردسر برای ایجاد آینه داده‌ها و به حداکثر رساندن زمان ارائه سرویس ایجاد می‌کند. SHA به صورت یک گزینه انتخابی در NAS سینولوژی موجود است.

SHA از دو سرور NAS سینولوزی به صورت یک خوشه با دسترس پذیری بالا (یا خوشه HA) استفاده می‌کند. یک سرور نقش سرور فعال را دارد و سرور دیگر نقش یک سرور پسیو در حالت آماده باش را دارد. سرور فعال تمام درخواست‌ها و خدمات داده‌ای را انجام می‌دهد و همه چیز در سرور غیر فعال نیز عینا تکرار می‌شود. به این صورت یک افزونگی سخت‌افزاری و داده‌ای ایجاد می‌شود که در مواقع حوادث غیر مترقبه مورد استفاده قرار گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد SHA ویدئو را تماشا کنید.

محافظت زمان واقعی

با مکانیزم‌های ایجاد آینه داده زمان واقعی، SHA ذخیره ایمن داده شما روی یک واحد فیزیکی دیگر را ایجاد می‌کند. با کپی زمان واقعی، در صورت هر گونه ایراد سخت افزاری، تمام داده‌ شما در مدت زمان کوتاهی مجددا در دسترس خواهد بود.

Fallover خودکار

دو سرور از طریق یک اتصال heartbeat ارتباط دارند. وقتی که سرور فعال از دسترس خارج می‌شود سرور پسیو خود به خود شروع به کار کرده و تمام سرویس‌ها را بدون دخالت انسانی بر عهده می‌گیرد. این انتقال سریع و بی دردسر است و زمان ارائه خدمات را به حداکثر می‌رساند و در نتیجه کلاینت‌ها حتی متوجه نمی‌شوند که اتفاقی افتاده است.

نماینده سینولوژی | فروش سینولوژی | NAS سینولوژی | نمایندگی سینولوژی | Synology NAS

ذخیره برای مجازی سازی

Synology راه‌حل‌های ذخیره سازی را برای محیط‌ های مجازی دارای عملکرد و اطمینان پذیری بالا ارائه می‌کند. این راه‌حل‌ها موجب می‌شود شرکت‌های بزرگ از پیوستگی و کارایی فعالیت‌های خود اطمینان حاصل کنند.

پشتیبانی پیشرفته از VMware®

NAS سینولوژی گواهی رسمی پشتیبانی از VMware vSphere™  و VAAI را دارد. پشتیبانی کامل از VAII شامل قفل با کمک سخت‌افزار (ATS)، Block Zero، کپی کردن کامل و Thin Provisioning  می‌شود، در حالی که VAAI NAS امکان کلون‌سازی کامل (Full Clone ) و فضای ذخیره (Reserved Space) را ایجاد می‌کند

ترکیب با ویندوز ODX

این فناوری پیشرفته، واسطه‌ها را از میان برداشته و امکان تخلیه انتقال داده‌ها سرور ویندوز به DiskStation را بدون نیاز به انتقال داده‌ها شما به سرور میزبان فراهم می‌کند. با ODX، سرعت کار با داده‌ها به شدت افزایش می‌یابد، و به دلیل اینکه انتقال داده‌ها تخلیه شده است؛ میزان استفاده CPU در سرور میزبان و میزان استفاده از پهنای باند شبکه به حداقل میزان خود کاهش می‌یابد که امکان انجام وظایف مهم‌تر را به سرور می‌دهد.

امنیت

حملات آلوده و باج‌افزارهای اینترنتی می‌توانند موجب اختلال دسترسی به دارایی‌های دیجیتالی مهم شود. در کسب و کارهایی که در انها ارائه خدمات 24/7 ضروری است، DSM ابزارهای ایمنی پیشرفته‌ای را ارائه می‌کند.
رمزنگاری در سطح ارتش را برای پوشه‌های به اشتراک گذاشته شده برای ایمن سازی داده‌های تجاری شما از کاربران آلوده، SM از تکنولوژی رمزنگاری AES 256-bit سطح ارتش استفاده می‌کند و داده‌های شما را با فرمتی ذخیره سازی  می‌کند که توسط یک کلید رمزنگاری محافظت می‌شود.

اسکن امنیتی QualysGuard

Synology داده شما را با قابلیت‌های مختلف DSM محافظت می‌کند و در عین حال ایمنی سیستم عامل با اسکنر آسیب‌پذیری‌ QualysGuard که بسیار قابل اعتماد بوده و یک اسکنر پیش رو در بازار است محافظت می‌کند. Synology قادر است اسکن‌های کامل سیستم را انجام داده و اقدامات اصلاحی را برای هر نسخه اساسی DSM اعمال کند. نتایج اسکن امنیتی DSM را دریافت کنید.

سرویس‌های ابری سینولوژی

با طیف وسیعی از سرویس‌های ابری، Synology به کاربران DSM امکان ساده ترین، بی‌دردسرترین و اطمینان‌پذیرترین روش اتصال به NAS سینولوژی  را می‌دهد و از داده‌های مهم کاربران در یک مرکز داده مخصوص محافظت می‌کند.

QuickConnect

براساس زیرساخت‌های اطمینان پذیر جهانی Synology و تکنولوژی hole punching، QuickConnect به شما امکان دسترسی به NAS سینولوژی در هر زمان، از هر مکان، از هر دستگاه یا مرورگر و بدون نیاز به نصب فوروارد پورت و فایروال می‌دهد.

DDNS سینولوژی

با DDNS می‌توانید با نام دامنه انتخابی خودتان به NAS خودتان دسترسی داشته باشید. به خاطر سپردن نام دامنه ساده تر از آدرس IP است. DDNS Synology قابلیت‌های زیر را دارد که به شما امکان ایجاد DDNS شخصی تان را می‌دهد:

  • پشتیبانی از IPv4 و IPv6
  • امکان رمزنگاری، با پشتیبانی از گواهینامه‌های SSL

نماینده سینولوژی | فروش سینولوژی | NAS سینولوژی | نمایندگی سینولوژی | Synology NAS

شرکت ماهان شبکه به عنوان نماینده سینولوژی و فورتی گیت یکی از پیشگامان ارائه محصولات ذخیره سازی سینولوژی در ایران ، اقدام به تامین و فروش سینولوژی نموده است. نمایندگی Synology در ایران هر روزه به مشتریان کمک می‌کند تا پیشرفته‌‌ترین شبکه‌های سازمانی را بسازند. هدف ما به عنوان نماینده سینولوژی در ایران، همکاری با مشتریانمان به عنوان یک شریک قابل اطمینان است؛ تلاش می‌کنیم تا راهکارهای کارامد و انعطاف‌پذیری را برای آنها مهیا کنیم تا نه تنها با استفاده از این راه‌کارها شبکه‌شان را مدرن‌ کنند، بلکه با کمک آنها بتوانند ارزش تجاری واقعی را ارائه دهند.نماینده Synology با استفاده از سبد محصولات ذخیره سازی کامل خود ، شما را در ساختن شبکه‌های قوی‌تر، امن‌تر و قابل اعتماد تر یاری می‌ رساند. تمرکز همه جانبه بر محصولات ذخیره سازی سینولوژی و تجربه وسیع ما در فروش سینولوژی و ارائه خدمات پشتیانی سینولوژی ما را قادر به ارائه خدمات با کیفیت بالا و تجربه‌ای عالی به مشتری می‌کند. همه افراد در نمایندگی سینولوژی بر ارائه استراتژیها، معماریها و فناوریهایی به مشتریانمان تمرکز دارند که مورد نیاز ساخت بهترین شبکه‌های تجاری اکنون و آینده هستند.

ایجاد و توسعه کانال نمایندگی سینولوژی در ایران از اولین اقدامات شرکت بوده و در همین راستا نسبت به اعطای نمایندگی سینولوژی به شرکتهای فعال در مراکز استانها اقدام شده است. نماینده سینولوژی شرکت ماهان شبکه در سراسر کشور موظف به فروش سینولوژی با قیمت رقابتی و با گارانتی معتبر می باشند. شایان ذکر می باشد، کلیه محصولات از نماینده سینولوژی در خارج از کشور تامین شده و شرکت ماهان شبکه بصورت 100% اورجینال نسبت به فروش Synology در ایران اقدام نموده است. نظارت بر کانال نمایندگی سینولوژی و اطمینان از قیمت و خدمات پس از فروش سینولوژی از اصول اصلی و کلیدی شرکت به عنوان نماینده سینولوژی تلقی شده و تعاملات شرکت با مشتریان خود بر حول این محور شکل گرفته است.شرکت های همکار فعال در حوزه تجهیزات ذخیره سازی شبکه می توانند جهت دریافت نمایندگی سینولوژی با این شرکت تماس حاصل نمایند.

برچسب ها

برچسب ها : , , , , , , , ,
مرکز خدمات پس از فروش و پشتیبانی فنی

کافیست تماس بگیرید         22020700 (داخلی 4)