FortiManager | فورتی منیجر

فورتی منیجر – FortiManager

مدیریت متمرکز امنیت

امروزه به علت الزامات متغیر کسب و کارها و جلوگیری از تهدیدات، آرایش‌های امنیتی دائما در حال رشد و تکامل هستند. متاسفانه این تغییرات بار اضافی بر مسئولیت پیچیده‌ی مدیریت ابزارهای امنیتی تحمیل می‌کنند. سازمان‌های بزرگ به دنبال مدیریت سطح بالای امنیتی جهت توانمند کردن تیم‌های IT هستند. آنها به دنبال این هستند که تیم‌های IT قادر به ایجاد سیاست‌های تلفیقی و تسریع روندهای بکارگیری باشند. سازمان‌ها تلاش می‌کنند تا همراه با تکامل شبکه‌های ابری و IoT به پیش روند. راهکارهای بسیار زیاد و ابزارهای متغیر مدیریتی موجود بار مضاعفی را به تیم‌های امنیتی تحمیل کرده‌اند. سیستم‌های که ارتباط متقابل با دیگران ندارند و هشدارهای متعدد، شناسایی مسائل امنیتی مهم را به تاخیر می‌اندازند و حتی گاهی چنین مسائلی شناسایی نمی‌شوند. فورتی منیجر ، شفافیت را در محصولات امنیتی مختلف فورتی‌نت افزایش می‌دهد و با مدیریت بهتر ابزار‌های امنیتی و شبکه‌‌ای فورتی‌نت، شناسایی و پاسخ به تهدیدات امنیتی را تسریع می‌کند.

FortiManager یک کنسول مدیریتی متمرکز برای مدیریت کل محصولات امنیتی فورتی‌نت است. FortiManager شامل موارد زیر است:

 1. مدیریت متمرکز کلاس سازمانی با قابلیت Single Pane of Glass فورتی منیجر
 2. کنترل و نظارت کامل شبکه با محصول امنیتی فورتی‌نت
 3. اجرای یک مرجع امنیتی مشترک برای محیط‌های دارای چند کاربر
 4. مدیریت چند ردیفی برای مدیریت ادمین و مدیریت سیاست حوزه مجازی
 5. مدیریت متمرکز و گسترش‌پذیر دستگاه و سیاست

شبکه‌ها به علت تهدیدات، گسترش سازمانی، یا الزامات مقرراتی یا تجاری جدید دائما در حال تکامل هستند. مدیریت متمرکز امنیتی فورتی منیجر قابلیت برخورد با تهدیدات و فراهم کردن انعطاف‌پذیری جهت تکامل همراه شبکه‌‌های در حال تغییر مستمر را فراهم می‌کند. فورتی منیجر امکان کنترل ساده بکارگیری سیاست‌های امنیتی، به روز‌رسانی‌های محتوای امنیتی FortiGuard، بازبینی‌های Firmware، و پیکربندی اضافی را برای هزاران دستگاه دارای قابلیت FortiOS فراهم می‌کند. فورتی منیجر به شما امکان می‌دهد تا از طریق یک کنسول مدیریتی ساده، متمرکز، جامع و شفاف کنترل توپولوژی‌های FortiGate و FortiAP را حفظ کنید؛ این محصول همچنین شفافیت کامل وضعیت امنیتی‌ را فراهم می‌کند؛ همچنین کنترل کامل شبکه و کاهش حملات به شبکه را با محصولات امنیتی فورتی‌نت به ارمغان می‌آورد.

اطلاعات محصولات

 • معرفی مدل و نسخه های محصول

نماینده فورتی منیجر | فروش فورتی منیجر | فایروال فورتی منیجر | نمایندگی فورتی منیجر | محصولات Fortimanager

نماینده فورتی منیجر | فروش فورتی منیجر | فایروال فورتی منیجر | نمایندگی فورتی منیجر | محصولات FortiManager

 

مدیریت قابل گسترش و متمرکز دستگاه و سیاست

مدیریت ساده سیاست و دستگاه برای بکارگیری گسترده از یک محل مرکزی

کنترل کامل محصولات امنیتی

به روز‌ رسانی‌های پویا و مدیریت امنیتی انتها به انتها برای فایروال فورتی‌نت، نقاط دسترسی بی‌سیم، سوئیچ‌ها، نقاط‌ انتها، و دسترسی VPN راه دور جهت فراهم کردن حفاظت کامل.

APIهای قدرتمند و هوشمند

پشتیبانی از API Restful برای اتوماسیون وظیفه و تلفیق با زیرساخت امنیتی موجود جهت کاهش هزینه‌ی عملیات

مدیریت Single Pane-of-Glass Management

اینجاست که فابریک امنیتی فورتی‌نت ظاهر می‌شود تا حفاظت یکپارچه و انتها به انتها را فراهم کند. بکارگیری زیرساخت امنیتی مبتنی بر فورتی‌نت جهت مقابله با تهدیدات پیشرفته، و اضافه کردن FortiManager جهت فراهم کردن مدیریت تک ظرف شیشه‌ای بر روی سازمان‌های بزرگ، اطلاعات بیشتری در مورد ترافیک و تهدیدات موجود روی شبکه فراهم می‌کند.

FortiManager قابلیت‌های کلاس سازمانی را جهت مقابله با تهدیدات پیشرفته ارائه می‌کند، اما در عین حال قابلیت بهترین گسترش‌پذیری را جهت مدیریت تا 100000 دستگاه فورتی‌نت ارائه می‌کند. FortiManager به همراه خانواده‌ی FortiAnalyzer  ابزارهای متمرکز Logging و ارائه‌ی گزارش، راهکاری جامع، متمرکز و قدرتمند برای سازمان‌ها فراهم می‌کند.

نماینده فورتی منیجر | فروش فورتی منیجر | فایروال فورتی منیجر | نمایندگی فورتی منیجر | محصولات Forti Manager

نماینده فورتی منیجر | فروش فورتی منیجر | فایروال فورتی منیجر | نمایندگی فورتی منیجر | محصولات FortiManager

 

نکات مهم

 1. حوزه‌های مدیریتی چند کاربره و سلسله‌مراتبی (ADOM)
 2. جریان کاری برای ممیزی و متابعت
 3. میزبانی محلی از محتوای امنیتی آزمایشگاه‌های فورتی‌گارد
 4. پیکربندی متمرکز و مدیریت متمرکز تنظیمات
 5. API برای اتوماسیون و ایجاد هماهنگی

قابلیت‌ها و مزایای اصلی

مدیریت ساده سیاست و مقید کردن دستگاه برای دیوار آتش بزرگ فورتی‌نت از یک محل مرکزی با استفاده از ابزارهای سخت‌افزاری یا مجازی مدیریت کلاس سازمانی
توانایی مدیریت ابزارهای فورتی‌نت انتها- به – انتها شامل فورتی‌گیت، FortiAP، فورتی‌ سوئیچ، و فورتی‌ کلاینت جهت فراهم کردن مدیریت ظرف شیشه‌ای برای سازمان‌های بزرگ کنترل کامل شبکه با استفاده از محصول {فابریک} امنیتی {Security Fabric}
اطمینان از اینکه بنیاد امنیتی مشترک اجرا می‌شود و میان چند حوزه‌ی مدیریتی (ADOM) به اشتراک گذاشته می‌شود. پشتیبانی از Restful API برای اتوماسیون، بار مدیریتی را کاهش می‌دهد. چند کابره بودن و افزایش بازدهی
لاگینگ متمرکز، شفافیت بیشتر و اطلاعات کامل‌تر در مورد رخدادها، ترافیک، و تهدیدات فراهم می‌کند. شفافیت بیشتر و موتور ارتباط متقابل
اعمال سیاست‌ها و مقاصد به صورت جهانی به همه‌ی ADOMها و VDOMها، فراهم کردن امنیت ارتقا یافته و کنترل بهتر ترافیک شبکه مدیریت چند ردیفی (سیاست‌ها و مقاصد جهانی)

 

نماینده فورتی منیجر | فروش فورتی منیجر | فایروال فورتی منیجر | نمایندگی فورتی منیجر | محصولات FortiManager

شرکت ماهان شبکه به عنوان نماینده فورتی منیجر و فورتی گیت یکی از پیشگامان ارائه محصولات فایروال فورتی منیجر در ایران ، اقدام به تامین و فروش فورتی منیجر نموده است. نمایندگی FortiManager در ایران هر روزه به مشتریان کمک می‌کند تا پیشرفته‌‌ترین شبکه‌های سازمانی را بسازند. هدف ما به عنوان نماینده فورتی منیجر در ایران، همکاری با مشتریانمان به عنوان یک شریک قابل اطمینان است؛ تلاش می‌کنیم تا راهکارهای کارامد و انعطاف‌پذیری را برای آنها مهیا کنیم تا نه تنها با استفاده از این راه‌کارها شبکه‌شان را مدرن‌ کنند، بلکه با کمک آنها بتوانند ارزش تجاری واقعی را ارائه دهند.نماینده FortiManager با استفاده از سبد محصولات امنیتی کامل خود ، شما را در ساختن شبکه‌های قوی‌تر، امن‌تر و قابل اعتماد تر یاری می‌ رساند. تمرکز همه جانبه بر محصولات فایروال فورتی منیجر و تجربه وسیع ما در فروش فورتی منیجر و ارائه خدمات پشتیانی فورتی منیجر ما را قادر به ارائه خدمات با کیفیت بالا و تجربه‌ای عالی به مشتری می‌کند. همه افراد در نمایندگی فورتی منیجر بر ارائه استراتژیها، معماریها و فناوریهایی به مشتریانمان تمرکز دارند که مورد نیاز ساخت بهترین شبکه‌های تجاری اکنون و آینده هستند.

ایجاد و توسعه کانال نمایندگی فورتی منیجر در ایران از اولین اقدامات شرکت بوده و در همین راستا نسبت به اعطای نمایندگی فورتی منیجر به شرکتهای فعال در مراکز استانها اقدام شده است. نماینده فورتی منیجر شرکت ماهان شبکه در سراسر کشور موظف به فروش فورتی منیجر با قیمت رقابتی و با گارانتی معتبر می باشند. شایان ذکر می باشد، کلیه محصولات از نماینده فورتی منیجر در خارج از کشور تامین شده و شرکت ماهان شبکه بصورت 100% اورجینال نسبت به فروش FortiManager در ایران اقدام نموده است. نظارت بر کانال نمایندگی فورتی منیجر و اطمینان از قیمت و خدمات پس از فروش فورتی منیجر از اصول اصلی و کلیدی شرکت به عنوان نماینده فورتی منیجر تلقی شده و تعاملات شرکت با مشتریان خود بر حول این محور شکل گرفته است.شرکت های همکار فعال در حوزه امنیت شبکه می توانند جهت دریافت نمایندگی فورتی منیجر با این شرکت تماس حاصل نمایند.

برچسب ها

برچسب ها : , , , , ,
مرکز خدمات پس از فروش و پشتیبانی فنی

کافیست تماس بگیرید         22020700 (داخلی 4)