Seagate IronWolf Hard Drive | هارد دیسک سی گیت آیرن­ ولف

سیستم ذخیره­ سازی NAS شما سزاوار یک رهبر و سر دسته است

آیرن­ ولف یک رهبر و سردسته است

شرکت سیگیت (Seagate)، چالش­ های خاص مربوط به ذخیره­ سازی داده­ های شما را درک می­کند، و هارد درایوهای ذخیره ­سازی متصل به شبکه (NAS) 16 ترابایتی آیرن­­ ولف (IronWolf) و آیرن­ ولف پرو (IronWolf Pro) را به منظور کمک به شما برای دستیابی به اهدافتان طراحی کرده است. ما در تلاشیم تا مرزهای ظرفیتی پیش­روی رقابت­ هایمان را گسترش دهیم.

در هاردهای دارای سیستم ذخیره­ سازی متصل به شبکه (NAS)، درایوهای آیرن­ ولف و آیرن­ ولف پرو وجود دارند که به صورت شبانه ­روزی روشن بوده و مشغول به کار می­باشند.

هارد درایوهای اختصاصی سیستم­های NAS به کمک فناوری AgileArray برای قابلیت اطیمنان بهینه و توسعه­ پذیری سیستم، تقویت شده­ اند و به­ نحوی ساخته شده­ اند که بتوانند محیط های چند کاربره را در برگرفته و بارکاری بالای چنین سیستم­ هایی را تحمل کنند.

آیرن­ ولف برای سیستم ذخیره­ سازی متصل به شبکه (NAS) طراحی شده است. دارای عملکرد شبانه­ روزی بادوام، آماده و توسعه­ پذیر است که می­تواند محیط­های متشکل از چند درایو را در طیف گسترده­ای از ظرفیت­ها مدیریت نماید.

آیرون­ ولف پرو برای سیستم ذخیره­ سازی متصل به شبکه (NAS) تجاری طراحی شده است. دارای عملکرد شبانه ­روزی بادوام، آماده و توسعه ­پذیر است که می­تواند محیط­ های متشکل از چند درایو را در طیف گسترده ­ای از ظرفیت­ ها مدیریت نماید.

IronWolf  همراه شماست

هارد درایوهای آیرون­ ولف و آیرن­ ولف پرو سی گیت به شما در انجام کارهایی نظیر دسترسی از راه دور، پشتیبان­ گیری و به اشتراک گذاری فایل به صورت شبانه روزی، کمک شایانی می­کنند.

اطلاعات محصولات

 • معرفی مدل و نسخه های محصول

سلامت درایو و ریکاوری (بازیابی) داده ­ها

مدیریت سلامت درایو یا به صورت مخفف (IHM) جهت تضمین سلامتی هارد درایو ایجاد شده است. هنگامی که هارد دیسک های سری IronWolf در سیستم ذخیره ساز تحت شبکه (NAS) سازگار قرارگیرد، قابلیت اطمینان کلی سیستم بهبود می­یابد زیرا سیستم NAS به صورت مداوم تحت نظارت IHM قرار دارد و در صورت نیاز به کاربران هشدارهای لازم ارائه خواهد شد.

محافظت از درایو

هنگامی که شما یک درایو آیرون­ ولف پرو را خریداری کرده و ثبت ­نام (رجیستر) می­کنید، شامل یک طرح ریکاوری داده ­ها (Rescue Recovery Data Plan) به مدت 2 سال است. در صورت از دست دادن غیرمنتظر­ه ی داده­ ها، به یک تیم جهانی از کارشناسان جهانی ریکاوری داده­ ها دسترسی خواهید داشت.

اشتراک فایل و سنسورهای ارتعاشات چرخشی (RV)

در سیستم های NAS مجهز به هارد درایوهای سری IronWolf، چندین کاربر می توانند اطلاعات خود را با اطمینان کامل روی سیستم آپلود و یا از آن دانلود کنند.درایوهای 4 ترابایتی و بیشتر آیرن­ولف، مجهز به سنسورهای ارتعاشات چرخشی (RV) هستند تا حین بکارگیری در محفظه­ های چند قفسه­ ای NAS، عملکرد مناسبی را ارائه دهند. درایوهای آیرون­ ولف پرو در به صورت استاندارد به همراه سنسورهای ارتعاشات چرخشی (RV) ارائه می­شوند که مختص سیستم­ های NAS دارای قفسه­ های بالا هستند.

ویژگ­ی محیط­ های NAS چند قفسه ­ای

هارد درایوهای سری IronWolf می توانند ارتعاشات و نرخ بار کاری بالای شبکه اطلاعاتی متشکل از چندین “آرایه­ ی افزونه از دیسک ­های مستقل” (RAID) را تحمل کرده و عملکرد بالایی را در چنین سناریویی ارائه دهد.

IronWolf  همراه شماست

هارد درایوهای آیرن­ ولف و آیرن­ ولف پرو سی گیت به شما در انجام کارهایی نظیر دسترسی از راه دور، پشتیبان­ گیری و به اشتراک گذاری فایل به صورت شبانه روزی، کمک شایانی می­کنند.

 

مزایای کلیدی آیرن­ولف:

 1. بهینه­ سازی شده برای سیستم NAS به همراه تکنولوژی AgileArray. تکنولوژی AgileArray امکان بالانس دو صفحه ­ای و بهینه­ سازی RAID در محیط­ های چند قفسه­ ای (multi-bay) را با پیشرفته ­ترین مدیریت قدرت ممکن فراهم می­کند.
 2. سیستم NAS شما را به صورت فعال و از طریق مدیریت سلامت درایو آیرن­ولف که بر پیشگیری، مداخله و بازیابی تمرکز دارد، محافظت می­کند.
 3. دارای عملکرد بالا، به معنی عدم وجود زمان تاخیر یا مدت از کار افتادگی برای کاربران در حین ترافیک بارکاری در سیستم NAS. شرکت سی گیت (Seagate) با پروتفولیوی درایو NAS که بیشترین عملکرد را دارد، پیشگام رقابت در بازار است.
 4. سنسورهای ارتعاشات چرخشی (RV). آیرن­ولف در کلاس درایوها رتبه­ ی نخست را دارد، چرا که شامل سنسورهای ارتعاشات چرخشی (RV) است تا عملکرد بالا را در محفظه ­های NAS متشکل از چند درایو حفظ نمایند.
 5. محدوده­ ی ظرفیتی تا 16 ترابایت. آپشن­ های ظرفیتی بیشتر، به معنی انتخاب­های بیشتری است که با بودجه تناسب داشته باشند. سی گیت یک راه­ حل توسعه­ پذیر را برای تمامی سناریوهای مورد کاربرد NAS ارائه می­دهد.
 6. کارایی بیشتر در محیط­ های چندکاربره. آیرن­ولف نرخ بارکاری 180 ترابایت در سال را ارائه می­دهد. کاربران متعدد می­توانند با اطمینان داده­ ها را بر روی سرور NAS آپلود و از آن دانلود کنند، و مطمئن باشند که آیرن­ولف، چه برای یک کسب و کار کوچک و چه برای یک متخصص خلاق، قادر به مدیریت بارکاری می­باشد.
 7. طراحی­ شده برای عملکرد شبانه ­روز روشن و همواره در دسترس. می­توانید در هر زمان، یه صورت از راه دور و یا روی سایت­تان، به داده­ های روی سیستم NAS دسترسی داشته باشید.
 8. میانگین زمان متوسط بین دو خرابی (MTBF) یک میلیون ساعته، وارانتی 3 ساله که نشان دهنده­ ی بهبود هزینه­ ی کل مالکیت (TCO) در درایوهای دسکتاپ می­باشد، که هزینه­ های تعمیر و نگهداری را نیز کاهش می­دهد.

مزایای کلیدی آیرن­ولف پرو :

 1. بهینه­ سازی شده برای سیستم NAS به همراه تکنولوژی AgileArray. تکنولوژی AgileArray امکان بالانس دو صفحه ­ای و بهینه ­سازی RAID در محیط­ های چند قفسه ­ای (multi-bay) را با پیشرفته­ ترین مدیریت قدرت ممکن فراهم می­کند.
 2. سیستم NAS شما را به صورت فعال و از طریق مدیریت سلامت درایو آیرن­ولف که بر پیشگیری، مداخله و بازیابی تمرکز دارد، محافظت می­کند.
 3. دارای عملکرد بالا، به معنی عدم وجود زمان تاخیر یا مدت از کار افتادگی برای کاربران در حین ترافیک بارکاری در سیستم NAS. شرکت سی گیت (Seagate) با پروتفولیوی درایو NAS که بیشترین عملکرد را دارد، پیشگام رقابت در بازار است.
 4. طرح بازیابی داده­ ها Rescue Data Recovery شرکت سیگیت. آیرن­ولف پرو برای هرگونه فاجعه­ ی مکانیکی، تصادفی یا طبیعی، اطمینان خاطر بیشتری را به ارمغان می­آورد. سی گیت با نرخ موفقیت 90 درصدی در زمینه­ ی بازیابی داخلی، با طرح 2 ساله­ ی بازیابی داده (Rescue Data Recovery plan) همراه شماست.
 5. سنسورهای ارتعاشات چرخشی (RV). آیرن­ولف در کلاس درایوها رتبه­ ی نخست را دارد، چرا که شامل سنسورهای ارتعاشات چرخشی (RV) است تا عملکرد بالا را در محفظه ­های NAS متشکل از چند درایو حفظ نمایند.
 6. محدوده­ ی ظرفیتی تا 16 ترابایت. آپشن­ های ظرفیتی بیشتر، به معنی انتخاب­های بیشتری است که با بودجه تناسب داشته باشند. سیگیت یک راه­ حل توسعه­ پذیر را برای تمامی سناریوهای مورد کاربرد NAS ارائه می­دهد.
 7. کارایی بیشتر در محیط­ های چندکاربره. آیرن­ولف نرخ بارکاری 180 ترابایت در سال را ارائه می­دهد. کاربران متعدد می­توانند با اطمینان داده­ ها را بر روی سرور NAS آپلود و از آن دانلود کنند، و مطمئن باشند که آیرن­ولف، چه برای یک کسب و کار کوچک و چه برای یک متخصص خلاق، قادر به مدیریت بارکاری می­باشد.
 8. طراحی­ شده برای عملکرد شبانه ­روز روشن و همواره در دسترس. می­توانید در هر زمان، یه صورت از راه دور و یا روی سایت­تان، به داده­های روی سیستم NAS دسترسی داشته باشید.
 9. میانگین زمان متوسط بین دو خرابی (MTBF) 1.2 میلیون ساعته، وارانتی محدود 5 ساله که نشان دهنده­ ی بهبود هزینه­ ی کل مالکیت (TCO) در درایوهای دسکتاپ می­باشد، که هزینه­ های تعمیر و نگهداری را نیز کاهش می­دهد.

برچسب ها

برچسب ها : , , , , , , , , , , , , ,
مرکز خدمات پس از فروش و پشتیبانی فنی

کافیست تماس بگیرید         22020700 (داخلی 4)