RAS پاراللز نسخه‌ی v16
اپلیکیشن تحویل و دسکتاپ مجازی می‌تواند پیچیده و پر هزینه باشد- مگر اینکه شما یکی از هزاران کسب و کاری باشید که از RAS پاراللز جهت ارائه‌ی اپلیکیشن و دسکتاپ از راه دور به کارمندانشان استفاده می‌کنند.

سادگی استفاده، انعطاف‌پذیری و امنیت
سرور اپلیکیشن راه دور پاراللز (RAS) یک راهکار ارائه‌ی اپلیکیشن و دسکتاپ مجازی جامع است که به کارمندانتان امکان می‌دهد از هر دستگاهی به اپلیکیشن‌ها و داده‌ها دسترسی داشته باشند و از آنها استفاده کنند. RAS پاراللز بی‌نقص است و بکارگیری، پیکربندی و نگهداری ازآن ساده است، و همچنین پاراللز از RDS مایکروسافت، XenServer سیتریکس ، EXSi VMware و Hyper-V مایکروسافت پشتیبانی می‌کند.

تجربه‌ی درخشان با تلفن همراه
RASپاراللز امکان دسترسی به اپلیکیشن‌های دسکتاپ را برای کارمندانتان فراهم می‌کند به طوری که گویی اپلیکیشن‌های نصب شده روی دستگاه‌های اندرویدی و iOS ، خود کارمندان شما هستند. کارمندان با فناوری TM اپلیکیشن یکتای پاراللز می‌توانند از اشاره‌های لمسی خود دستگاه‌های موبایل (مانند سوئیپ، درگ ، ضربه زدن بجای کلیک کردن ، یا زوم) جهت تعامل با هر اپلیکیشن‌ راه دور ویندوز بر روی گوشی‌های لمسی و تبلت‌های خود استفاده کنند، و بدین ترتیب آنها را بسیار کارامدتر سازد.

انعطاف‌پذیری گسترده
RAS پاراللز از بکارگیری درون‌سازمانی، ترکیبی، یا 100% سرویس‌های ابری بر روی AWS، Azure یا سرویس ابری شخصی خودتان پشتیبانی می‌کند. درباره‌ی این گزینه‌های بکارگیری، ساختار مرجع ما راهنمایی می‌کند. اگر از زیر ساخت کاملا مجازی شده‌ی hyper converged infrastructure Nutanix یا HPE استفاده می‌کنید، سیستم ما از آنها هم پشتیبانی می‌کند.

امکان گسترش‌پذیری در صورت نیاز
مدیران IT با استفاده از الگوها، شبیه‌ ساز‌ها و ویزاردهای پیکربندی خودکار می‌توانند RDSH، سرورهای VDI، و دروازه‌های {گیت‌وی‌های} RAS جدید را فورا اضافه کنند و بکار بگیرند تا زیرساخت مجازی را گسترش دهند و تقاضای پیک حجم کاری یا حجم کاری فزاینده را تامین نمایند.

اطلاعات محصولات

  • معرفی مدل و نسخه های محصول

نماینده پاراللز 2X | فروش پاراللز 2X | رایانش ابری پاراللز 2X | نمایندگی پاراللز  2X| محصولات Parallels 2X

 

تجربه‌ی بی‌نقص کاربر نهایی پاراللز

صرف‌نظر از سیستم عامل یا نوع دستگاه (از ویندوز، لینوکس و مک گرفته تا iOS، اندروید، ویندوز فون، و حتی تا Thin Client، کروم‌بوک، Raspberry Pi و غیره)، می‌توانید اپلیکیشن‌ها، دسکتاپ‌ها و داده‌ها را به هر کاربری تحویل دهید. دسترسی همیشگی {on-the-go access} به کارمندان امکان می‌دهد تا از خانه هم همچون زمانی که در داخل دفتر هستند کار کنند.

 اپلیکیشن تحویل Parallels

پاراللز ، اپلیکیشن‌ها را به صورت RemoteFx ارائه و تجربه‌ای غنی و کارامد فراهم می‌کند که توسط OpenGl 4.4 نیز پشتیبانی می‌شود؛ بدین ترتیب برای هر ماشین مجازی، درایور GPU مختص به خودش را جهت بکارگیری VDI فراهم می‌کند. همچنین به صورت همزمان چندین اپلیکیشن را روی دستگاه‌ها (از گوشی‌های هوشمند گرفته تا تبلت‌ها، لپتاپ‌ها، و دسکتاپ‌ها) اجرا می‌کند.

دسترسی به وب از هر دستگاه

پاراللز امکان دسترسی وب به اپلیکیشن‌ها، داده‌ها و دسکتاپ‌ها را از هر مرورگر نصب شده‌ی روی رایانه‌ی رومیزی یا گوشی‌ موبایل فراهم می‌کند. HTML5 Client پاراللز صرف ‌نظر از دستگاه مورد استفاده، همان تجربه محیط کاری را، شامل حتی ابزارهای جانبی، در خانه برای کارمندان شما فراهم می‌کند و بدین ترتیب بهره‌وری آنها را بالا می‌برد.

تعیین مسیر دستگاه‌ها و منابع

هر دستگاه موروثی {legacy device} کم ظرفیت را به یک ایستگاه‌کاری {workstation} کامل تبدیل می‌کند و در عین حال همه ابزارهای جانبی (چاپگرها، اسکنر‌ها، کارت‌خوان‌های هوشمند، و غیره) را در دسترس کارمندان قرار می‌دهد. به صورت خودکار امکان پرینت گرفتن از یک PC، مک، یا Raspberry Pi، و یا دستگاه‌های دارای سیستم عامل لینوکس، کروم OS، iOS یا اندروید و یا حتی هر مرورگر HTML5 را فراهم می‌کند.

امنیت بهتر

RAS پاراللز با استفاده از سیاست مجوز دسترسی موردی {granular}، به همراه رمزنگاری SSL و همچنین احراز هویت دو فاکتوری و با کارت هوشمند، دارایی‌های شرکت را در مقابل فعالیت‌های مخرب و درز اطلاعات ایمن می‌کند.

امنیت جامع

پاراللز با رمز‌نگاری و تفکیک داده، به اضافه‌ی گزینه‌های قابل تنظیم احراز هویت و بکارگیری DMZ، داده‌های حساس را متمرکز می‌کند و از آنها محافظت می‌نماید. مدیران شبکه به آسانی می‌توانند از سیاست‌های تبعی امنیتی استفاده و سیاست امنیتی کلاینت را تعریف کنند تا خطر درز اطلاعات را کاهش دهند. برای مثال، آنها می‌توانند کلیپ‌بورد {clipboard} را غیر فعال نمایند تا از کپی و پیست {paste} کردن اطلاعات حساس اپلیکیشن‌ها و ماشین‌های محلی جلوگیری کنند.

کنترل پیشرفته‌ی دسترسی Parallels

از طریق کنترل پیشرفته‌ی دسترسی می‌توان از دسترسی از راه دور غیر مجاز به اطلاعات محرمانه‌ی شبکه جلوگیری کرد. مدیران IT می‌توانند بر اساس کاربر، گروه اکتیو دایرکتوری، ادرس مک، آدرس آی.پی {IP}، و دروازه‌ی ورودی {incoming gateway} دسترسی به منابع حساس را محدود کنند. با استفاده از تنظیمات موردی حق دسترسی {privilege}، کاربران تنها مجاز به دسترسی به سطح خاصی از داده خواهند بود.

احراز هویت دو فاکتوری پاراللز

با احراز هویت دو فاکتوری می‌توان یک لایه‌ی امنیتی دیگر را اضافه کرد. مدیران IT می‌توانند کاربرانی را که مایل به دسترسی به لیست اپلیکیشن‌های منتشر شده هستند، ملزم به احراز هویت از طریق کارت هوشمند یا سیستم دو فاکتوری کنند. محصول RAS پاراللز با راهکارهای امنیتی ثانویه مانند DualShield، SafeNet، یا سرور RADIUS تلفیق می‌شود.

 

نماینده پاراللز 2X | فروش پاراللز 2X | رایانش ابری پاراللز 2X | نمایندگی پاراللز  2X| محصولات Parallels 2X

بهره‌وری پاراللز

RAS پاراللز تنها راهکار تحویل اپلیکیشن و دسکتاپ مجازی است که برای همه کاربران طراحی شده است (نه تنها برای کارمندان، بلکه همچنین برای مدیران سیستم، کارکنان میز امداد {help desk} و اپراتورهای مرکز داده). مجموعه‌ای از ویزاردهای خودکار، روش مدیریت سرورهای پایانه‌، اپلیکیشن‌ها و دسکتاپ‌ها را بهبود می‌بخشد.

ارتقای RDS مایکروسافت

تنها با چند کلیک می‌توان سرور‌های جدید ویندوز را ایجاد کرد و مدیریت متوازن کردن بار، هدایت لوازم جانبی، و دسترسی کاربران را تسهیل نمود. با انتشار سریع دسکتاپ‌ها و اپلیکیشن‌های مبتنی بر سرور راه دور می‌توان زمان‌ لازم جهت اختصاص دادن به روی کارهای زمان‌بر را کاهش داد.

ایجاد VDI بدون نیاز به زحمت زیاد

امکان دسترسی به دسکتاپ‌ها، اپلیکیشن‌ها و ماشین‌های مجازی را از هر هایپرویزور {hypervisor} به هر کاربر و برای هر دستگاه فراهم می‌کند. با استفاده از الگوهای VM و کلون‌های لینک شده، امکان دسترسی لحظه‌ای را برای مهمانان فراهم می‌کند.

ذخیره اپلیکیشن و محدوده بندی پاراللز

RAS پاراللز به شما این امکان را می‌دهد تا به صورت خودکار اپلیکیشن‌ها را از کتابخانه‌ی Turbo.net روی هر سرور در مزرعه {farm} ذخیره کنید. مدیران IT می‌توانند اپلیکیشن‌ها را در کانتینرهای مجازی ایزوله کنند تا مشکلات نصب روی سرور را از بین ببرند و امکان همزمان اجرا شدن نسخه‌های مختلف یک اپلیکیشن‌ یا اپلیکیشن‌های رقیب را فراهم کنند.

گسترش‌پذیری پاراللز

هنگام گسترش (یا کوچک شدن) یک سازمان امکان ادامه کار مطمئن و موثر کسب و کار را فراهم می‌کند. RAS پاراللز از افزونگی {redundancy} سرور و دروازه پشتیبانی می‌کند تا خطر ایراد یک نقطه‌ی خرابی را بر طرف کند. همچنین پیش از انتقال  یک ارتباط، موجودیت اجزا را بررسی می‌کند و بدین وسیله دسترسی پایدار به فضاهای کاری مجازی را تضمین ‌می‌کند.

 

دسترسی سریع کاربر نهایی

بر اساس منابع موجود، بار کاری را بر روی سرورها و دروازه‌های موجود توزیع می‌کند. از طریق عملکرد ارتقا یافته‌ی سرور RDS مایکروسافت با سیستم ایجاد توازن بار داخلی، تجربه کاربر را بهبود می‌بخشد.

بکارگیری و مدیریت ساده

با استفاده از ویزارد پیکربندی شهودی در عرض چند دقیقه می‌توان اپلیکیشن‌ها را منتشر کرد. از یک نقطه می‌توان RDSH، اپلیکیشن‌هایی با میزبان VDI و دسکتاپ‌ها را مدیریت کرد.

کاهش مدت زمان بیکاری با پاراللز

RAS پاراللز سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا برای کارمندان دسترسی مطئمن به اپلیکیشن‌ها فراهم کنند و بهره ‌وری آنها را افزایش دهند. همه اجزای پاراللز را می‌توان در حالت مالتی اکتیو/پسیو یا مالتی اکتیو/ اکتیو بکار گرفت؛ بار آنها را می‌توان متوازن کرد و بدین ترتیب خطر بیکاری کارمندان را کاهش داده و در عین حال یک تجربه‌ کاری بدون نقص برای کاربر نهایی فراهم کرد.

 

 

نماینده پاراللز 2X | فروش پاراللز 2X | رایانش ابری پاراللز 2X | نمایندگی پاراللز  2X| محصولات Parallels 2X

شرکت ماهان شبکه به عنوان نماینده پاراللز 2X و فورتی گیت یکی از پیشگامان ارائه محصولات فایروال پاراللز 2X در ایران ، اقدام به تامین و فروش پاراللز 2X نموده است. نمایندگی Parallels 2X در ایران هر روزه به مشتریان کمک می‌کند تا پیشرفته‌‌ترین شبکه‌های سازمانی را بسازند. هدف ما به عنوان نماینده پاراللز 2X در ایران، همکاری با مشتریانمان به عنوان یک شریک قابل اطمینان است؛ تلاش می‌کنیم تا راهکارهای کارامد و انعطاف‌پذیری را برای آنها مهیا کنیم تا نه تنها با استفاده از این راه‌کارها شبکه‌شان را مدرن‌ کنند، بلکه با کمک آنها بتوانند ارزش تجاری واقعی را ارائه دهند.نماینده Parallels 2X با استفاده از سبد محصولات امنیتی کامل خود ، شما را در ساختن شبکه‌های قوی‌تر، امن‌تر و قابل اعتماد تر یاری می‌ رساند. تمرکز همه جانبه بر محصولات فایروال پاراللز 2X و تجربه وسیع ما در فروش پاراللز 2X و ارائه خدمات پشتیانی پاراللز 2X ما را قادر به ارائه خدمات با کیفیت بالا و تجربه‌ای عالی به مشتری می‌کند. همه افراد در نمایندگی پاراللز 2X بر ارائه استراتژیها، معماریها و فناوریهایی به مشتریانمان تمرکز دارند که مورد نیاز ساخت بهترین شبکه‌های تجاری اکنون و آینده هستند.

ایجاد و توسعه کانال نمایندگی پاراللز 2X در ایران از اولین اقدامات شرکت بوده و در همین راستا نسبت به اعطای نمایندگی پاراللز 2X به شرکتهای فعال در مراکز استانها اقدام شده است. نماینده پاراللز 2X شرکت ماهان شبکه در سراسر کشور موظف به فروش پاراللز 2X با قیمت رقابتی و با گارانتی معتبر می باشند. شایان ذکر می باشد، کلیه محصولات از نماینده پاراللز 2X در خارج از کشور تامین شده و شرکت ماهان شبکه بصورت 100% اورجینال نسبت به فروش Parallels 2X در ایران اقدام نموده است. نظارت بر کانال نمایندگی پاراللز 2X و اطمینان از قیمت و خدمات پس از فروش پاراللز 2X از اصول اصلی و کلیدی شرکت به عنوان نماینده پاراللز 2X تلقی شده و تعاملات شرکت با مشتریان خود بر حول این محور شکل گرفته است.شرکت های همکار فعال در حوزه امنیت شبکه می توانند جهت دریافت نمایندگی پاراللز 2X با این شرکت تماس حاصل نمایند.

برچسب ها

برچسب ها : , , , , , , ,
مرکز خدمات پس از فروش و پشتیبانی فنی

کافیست تماس بگیرید         22020700 (داخلی 4)