دسته بندی : DLP

IP Guard DLP | جلوگیری از نشت داده

جلوگیری از نشت اطلاعات | IP Guard

IP Guard DLP ، یک نرم افزار قدرتمند مدیریت فناوری اطلاعات (IT) می­­باشد که به منظور محافظت و جلوگیری از نشت داده­ های ارزشمند شما، مدیریت کاربرد رایانه و فعالیت آنلاین کارکنان و تسهیل مدیریت سیستم به کار برده می­شود. این نرم ­افزار Data loss Prevention، به شیوه ه­ای موثر و کارآمد از مالکیت معنوی محافظت کرده، بهره ­وری کاری را بهبود بخشیده و بار کاری مدیریت فناوری اطلاعات را برای تمامی سازمان­ها در هر اندازه­ ای، کاهش می­دهد. آی پی گارد  ویژگی­های بی ­نظیر و جامعی را برای کمک به شما در زمینه­ ی حل بسیاری از مشکلات پیچیده­ ی ناشی از استفاده­ ی گسترده از رایانه در ادارات، ارائه می­دهد. این نرم ­افزار Data Leakage Prevention از 15 عدد ماژول تشکیل شده است. این 15 ماژول می­توانند به صورت اختیاری انتخاب شوند و بر اساس نیازهای مدیریتی گوناگون بسته­ بندی شوند تا نیازهای مختلف مشتریان برآورده شود و در هزینه­ های آنان صرفه­ جویی گردد.

IP-guard از 15 ماژول تشکیل شده­ است و هر ماژول دارای عملکردهای شگفت ­انگیز است. این نرم ­افزار به صورت کارآمد و موثر از امنیت داده­ ها محافظت می­کند، بر رایانه ­ی کاربران و فعالیت ­های اینترنتی آنان نظارت می­کند، و مدیریت سیستم را تسهیل
می­بخشد.

 1. مدیریت اسناد
 2. مدیریت چاپ
 3. مدیریت دستگاه
 4. مدیریت پیام­ رسانی­ فوری
 5. مدیریت برنامه نرم افزاری
 6. مدیریت شبکه
 7. مدیریت وب سایت
 8. مدیریت پهنای باند
 9. مدیریت دارایی ها
 10. مدیریت پایه
 11. مدیریت گزارش

اطلاعات محصولات

 • معرفی مدل و نسخه های محصول

نماینده IP-Guard | فروش IP-guard DLP | IP Guard | نمایندگی IP Guard | محصولات Data Leakage Prevention | آی پی گارد

مدیریت اسناد

ماژول مدیریت اسناد IP-guard(جلوگیری از نشت اطلاعات) نه تنها به شما کمک می­کند تا اعمال انجام ­شده بر روی اسناد کاربران را به طور موثر مدیریت کرده و اعمال معینی را مسدود نمایید، بلکه اعمال انجام ­شده بر روی اسناد هر کاربر را نیز ضبط می­کند. با این نرم ­افزار، امکان وقوع نشت اطلاعات اسناد وجود ندارد. علاوه بر این، نسخه ­ی پشتیبان اسناد را پیش از اصلاح یا حذف آن­ها تهیه می­کند تا از گم­ شدن غیرعمدی و یا مغرضانه­ ی داده­ ها جلوگیری کند.

مدیریت چاپ

بدون تردید، چاپ فایل یکی از راه­های مهم برای انتشار اطلاعات یک شرکت است. ماژول مدیریت چاپ نرم­ افزار آی پی گارد به شما کمک می­کند تا فعالیت چاپ کاربران را ضبط و مدیریت نمایید و همچنین نسخه ­ی پشتیبان فایل ­های چاپی را تهیه کنید. این نرم­ افزار به طرز موثری از داده ­های محرمانه­ ی شما محافظت کرده و به شما کمک می­کند تا از هدردادن میلیون­ها دلار، اتلاف وقت و از دست رفتن داده­ ها جلوگیری کنید.

مدیریت دستگاه

ماژول مدیریت دستگاه IP guard به شما کمک می­کند تا مجوزهای دسترسی دستگاه­ های مختلف – مانند دستگاه ذخیره­ سازی، دستگاه ارتباطی، دستگاه USB، دستگاه بلوتوث، دستگاه شماره ­گیری (دایال­ آپ)، دستگاه رایت اطلاعات، دستگاه شبکه – را به طرز موثری کنترل کنید. این نرم ­افزار به شکل موثر و کارآمد از نشت داده ­های حساس از طریق چنین دستگاه­ هایی جلوگیری می­کند.

مدیریت ذخیره ­سازی قابل جابه ­جایی

ماژول مدیریت دستگاه­ های ذخیره ­سازی قابل جابه ­جایی IP-guard شما را قادر می­سازد تا مجوزهای دسترسی گوناگون را در اختیار کاربران مختلف قرار دهید، مجوزهای دسترسی دستگاه ­های ذخیره­ سازی قابل جابه­ جایی را محدود کنید، و تمامی دستگاه­ های ذخیره ­سازی قابل جابه ­جایی مورد استفاده در شرکت خود به خوبی مدیریت نمایید. علاوه بر این، عملکرد رمزنگاری آن می­تواند تمام داده ­های ذخیره ­شده در هر دستگاه ذخیره­ سازی قابل حمل را رمزگذاری کند تا بتواند به طرز موثری از داده­ های محرمانه­ ی شما محافظت کند و از گم­شدن پرهزینه ­ی داده­ ها جلوگیری نماید.

مدیریت پیام­ رسانی­ فوری

شما می­توانید با استفاده از ماژول مدیریت پیام ­رسانی فوری ای پی گارد، دریابید که هر کاربر چه مقدار زمان را صرف چت­ کردن می­کند، با چه کسی صحبت می­کند و آیا مکالمه­ ی آنان کاری است یا خیر. این ماژول نه تنها قادر به ضبط مدت زمان مکالمه، شرکت­ کنندگان و هر دو طرف مکالمات است، بلکه می­تواند مانع این شود که کاربران داده ­های حساس را از طریق برنامه­ های پیام­رسانی فوری ارسال کنند.

نماینده IP-Guard | فروش IP-guard DLP | IP Guard | نمایندگی IP Guard | محصولات Data Loos Prevention

نماینده IP-Guard | فروش IP-guard DLP | IP Guard | نمایندگی IP Guard | محصولات Data Loos Preventio | آی پی گارد

 

ماژول مدیریت ایمیل

ماژول مدیریت ایمیل IP Guard DLP به صورت خودکار یک نسخه­ ی رونوشت (کپی) از تمام ایمیل­های ورودی و خروجی تهیه می­کند. حتی زمانی که کاربران ایمیل­ هایشان را حذف نمایند، این نسخه­ ی رونوشت (کپی) همچنان باقی می­ماند تا مورد بررسی قرار گیرد. علاوه بر این، ماژول مدیریت ایمیل می­تواند حساب­های ایمیل معینی را از ارسال ایمیل به گیرندگان معین منع کند، از ارسال ایمیل­ هایی با عنوان­ ها و ضمیمه­ های خاص جلوگیری کند، یا اندازه ­ی ایمیل­ ها را محدود نماید تا از نشت غیرعمدی یا مغرضانه­ ی داده­ ها جلوگیری کند.

مدیریت برنامه ­ی نرم ­افزاری

ماژول مدیریت برنامه ­ی نرم ­افزاری IP-guard(جلوگیری از نشت داده) شما را قادر می­سازد تا استفاده­ ی کاربران از برنامه­ ی نرم ­افزاری را در طول محدوده­ های زمانی معین کنترل نمایید، فعالیت برنامه را بازبینی کرده و آن را به صورت دقیق ضبط نمایید. بنابراین، می­توانید اطلاعات بیشتری در مورد استفاده ­ی کاربران از رایانه به دست آورید و عملکرد کاری آنان را تجزیه و تحلیل کنید. ماژول مدیریت برنامه­ ی نرم­ افزاری IP-guard به شما کمک می­کند تا برنامه­ های نرم ­افزاری غیرکاری و خطرناک را به طرز موثری فیلتر نمایید تا از اتلاف وقت و نشت داده­ ها جلوگیری شود و همچنین کاربران را موظف به پیروی از سیاست­ های شرکت کنید.

مدیریت شبکه

ماژول مدیریت شبکه IP-guard شما را قادر می­سازد تا جهت ارتباطات را کنترل کرده و درگاه­ های مخرب شبکه را مسدود کنید تا از خطرات و تهدیدها مصون بمانید. با مسدودکردن مجوزرهای دسترسی خاص، رایانه­ های غیرمجاز هیچ راهی برای دسترسی به رایانه­ های داخلی و اتصال به شبکه­ ی داخلی نخواهند داشت. از این رو شما می­توانید قبل از قرارگیری در معرض ریسک، از رایانه ­های خود محافظت نمایید.

مدیریت وبسایت

ماژول مدیریت وبسایت IP Guard DLP شما را قادر می­سازد تا کنترل کنید که چه کسی می­تواند به وبسایت ­ها سربزند و چه وبسایت ­هایی قابل دسترسی هستند. این ماژول نه تنها وبسایت ­های مشاهده ­شده توسط کاربران را ضبط می­کند، بلکه نشان می­دهد که کاربران جه مدت زمانی را در صفحات مختلف وب صرف کرده ­اند و به چه میزان وبسایت­ ها را بازدید می­کنند.

مدیریت پهنای باند

گشت و گذار آزادانه و فاقد تبعیض در اینترنت، اینترنت­ گردی به صورت بی ­هدف و بارگیری­ بیش از حد پهنای باند توسط کاربران اینترنت، اغلب شرکت­ها را با پهنای باند ناکافی برای اجرای برنامه­ های نرم­ افزاری تجاری مواجه می­کند. ماژول مدیریت پهنای باند IP guard نه تنها به شما کمک می­کند تا پهنای باند موجود را به طرز کارآمد کنترل کرده، به آسانی بهینه ­سازی کنید و به صورت منطقی توزیع نمایید، بلکه سبب می­شود که بتوانید از استفاده­ ی نادرست و سوء استفاده از پهنای باند و انسداد متعاقب آن جلوگیری کنید.

نظارت بر صفحه (مانیتورینگ صفحه)

ماژول نظارت بر صفحه نرم افزار آی پی گارد شما را قادر می­سازد که فعالیت­ های رایانه ­ای آنی کاربران را از راه دور مشاهده کنید. شما می­توانید در هر زمان و مکانی، فعالیت­ های دسکتاپ کاربران را به آسانی ملاحظه نمایید. آیا آنان طول ساعات اداری کار می­کنند یا مشغول بازی­ های رایانه­ ای هستند؟ هیچکدام از جزئیات فعالیت­­ های آنان را از دست نمی­دهید.

نماینده IP-Guard | فروش IP-guard DLP | IP Guard | نمایندگی IP Guard | محصولات Data Leakage Prevention

نماینده IP-Guard | فروش IP-guard DLP | IP Guard | نمایندگی IP Guard | محصولات Data Leakage Prevention | آی پی گارد

 

مدیریت دارایی ­ها

مازول مدیریت دارایی­ های نرم افزار جلوگیری از نشت داده شما را قادر می­سازد تا از تغییرات دارایی ­های سخت­ افزاری، دارایی ­های نرم ­افزاری و دارایی­ های فناوری اطلاعات مطلع باشید و آنها را کنترل نمایید. این ماژول می­تواند به صورت خودکار آسیب­ پذیری ­ها و نقاط ضعف سیستم ها و پچ­ های به ­روز رسانی­ شده را شناسایی کند و راه­ حل­های موثری را ارائه دهد. علاوه بر این، عملکرد گسترش نرم­ افزار آن به شما این امکان را می­دهد تا هرگونه نرم­ افزار موردنیاز را از طریق یک کنسول، بر روی رایانه­ های از راه دور نصب کنید.

تعمیر و نگهداری از راه دور

ماژول تعمیر و نگهداری Data loss Prevention  از راه دور شما را قادر می­سازد که هر رایانه­ ای را کنترل کنید، تا بتوانید در هر زمانی تعمیرات پیچیده­ را از راه دور انجام دهید. شما می­توانید به صورت بلادرنگ و آنی، کنترل صفحه نمایش، موس و کیبورد را به دست بگیرید و مشابه زمانی که در پشت رایانه حضور دارید، به صورت موثر و دقیق عمل کنید. این امر به شما امکان می­دهد که مشکلات را به سرعت و به راحتی تشخیص داده و برطرف نمایید. علاوه بر این، می­توانید از این ویژگی استفاده کنید تا عملکرد سیستم را به آسانی به کاربران از راه دور نشان دهید.

مدیریت پایه

ماژول مدیریت پایه IP-guard تمام اطلاعات پایه ای و اساسی رایانه ­های مدیریت­ شده را ضبط می­کند. این ماژول شما را یاری می­دهد تا تنظیمات رایانه­ را مدیریت نمایید و استفاده ­ی کاربران از رایانه و همچنین عملکرد کاری آنان را ارزیابی کنید.

*مدیریت پایه یک ماژول اجباری برای سیستم جلوگیری از نشت اطلاعات است.

مدیریت گزارش

داده­ های کلانی توسط Data Leakage Prevention جمع ­آوری می ­شوند، که مجزا ساختن داده­ های حائز اهمیت توسط این داده ­های کلان کار دشواری است. ازاین رو، خطر بالقوه به راحتی قابل درک و مشاهده نمی­باشد. در نتیجه، بارکاری اضافی برای تجزیه و تحلیل داده­ ها لازم است. مدیریت گزارش از طریق ارائه­ ی سه نوع گزارش مختلف به شما کمک می­کند: گزارش آماری، گزارش روند و گزارش ریسک بالقوه.

 

شرکت ماهان شبکه به عنوان نماینده IP Guard و فورتی گیت یکی از ارائه کنندگان محصولات DLP یا محصولات جلوگیری از نشت داده در ایران ، اقدام به تامین و فروش IP-Guard نموده است. نمایندگی IP-Guard در ایران هر روزه به مشتریان کمک می‌کند تا پیشرفته‌‌ترین شبکه‌های سازمانی را بسازند. هدف ما به عنوان نماینده آی پی گارد در ایران، همکاری با مشتریانمان به عنوان یک شریک قابل اطمینان است؛ تلاش می‌کنیم تا راهکارهای کارامد و انعطاف‌پذیری را برای آنها مهیا کنیم تا نه تنها با استفاده از این راه‌کارها شبکه‌شان را مدرن‌ کنند، بلکه با کمک آنها بتوانند ارزش تجاری واقعی را ارائه دهند.نماینده IP-Guard با استفاده از سبد محصولات جلوگیری از نشت اطلاعات کامل خود ، شما را در ساختن شبکه‌های قوی‌تر، امن‌تر و قابل اعتماد تر یاری می‌ رساند. تمرکز همه جانبه بر محصولات IP-Guard DLP  و تجربه وسیع ما در فروش آی پی گارد و ارائه خدمات پشتیانی IP Guard ما را قادر به ارائه خدمات با کیفیت بالا و تجربه‌ای عالی به مشتری می‌کند. همه افراد در نمایندگی آی پی گارد بر ارائه استراتژیها، معماریها و فناوریهایی به مشتریانمان تمرکز دارند که مورد نیاز ساخت بهترین شبکه‌های تجاری اکنون و آینده هستند.ایجاد و توسعه کانال نمایندگی IP Guard در ایران از اولین اقدامات شرکت بوده و در همین راستا نسبت به اعطای نمایندگی IP-Guard به شرکتهای فعال در مراکز استانها اقدام شده است. نماینده IP-Guard شرکت ماهان شبکه در سراسر کشور موظف به فروش آی پی گارد با قیمت رقابتی و با گارانتی معتبر می باشند.

برچسب ها

برچسب ها : , , , , , ,
مرکز خدمات پس از فروش و پشتیبانی فنی

کافیست تماس بگیرید         22020700 (داخلی 4)