دسته بندی : فایروال

Fortinet | فورتی نت

درباره شرکت Fortinet

فورتی نت به عنوان یکی از برترین شرکت ها در زمینه امنیتی در دنیا شناخته می شود که عمده تمرکز و فعالیت خود را بر ارائه محصولات امنیتی گذاشته است .ماموريت فورتی نت ارائه نوآورانه‌ترين و كارامدترين سيستم امنيت شبكه جهت حفظ امنيت و تسهيل زيرساختهاي IT شما است. فورتی نت دستگاههای امنيت شبكه و لایسنس خدمات امنيتي را برای مشاغل، مراكز داده، شركتها، دفاتر توزيع و MSSPها ارائه مي‌نماییم. ما، به دليل نوآوري مداوم در امکانات فورتی گیت ASICهاي معمولي، سيستمهاي سخت‌افزاري، نرم‌افزار شبكه، تواناييهاي مديريتي و تحقيقات امنيتي، از رشد سريع و مشتريان خشنود بسياري برخورداريم كه امکانات فورتی گیت شامل اكثريت اعضاي Fortune Globe 100 مي‌شود و سرعت و روند در بازار امنيت شبكه را تعيين مي‌كنيم.

فروش Fortinet كه در سال 2000، توسط Ken Xie، بنيانگذار و مديرعامل NetScreen، بنيانگذاري شد، توسط تيم مديريتي قوي و مجربي رهبري مي‌شود كه از تجربه غني در زمينه شبكه و امنيت برخوردار است. مقر Fortinet در Sunnyvale كاليفرنيا قرار دارد و داراي دفاتري در سرتاسر جهان است. فورتی نت در سال 2002 محصول امنیتی فورتی گیت را به بازار عرضه نمود .UTM یا مدیریت یکپارچه تهدید، به عنوان یک راه حل در برابر تهدیدات شبکه در سازمان ها در سال 2004 از طرف شرکت فورتی نت به بازار ارائه شد.

فورتی گیت را می توان به عنوان پرچم دار فایروال Fortinet به حساب آورد . که شامل محصولات و قابلیت هایی که مناسب هر محیطی می باشند را در دسترس قرار داده و بازه ی گسترده ای از امنیت نسل بعد و عملکردهای شبکه را ارائه می نماید.محصولات تکمیلی فورتی گیت را می توان برای توانمندسازی یک زیرساخت امنیتی End2End ساده و پایدار مستقر ساخت که شامل موارد زیر را می باشد:

امنیت شبکه

 1. امنیت مرکز داده (فیزیکی و مجازی)
 2. امنیت ابر
 3. دسترسی امن (سیمی و بی سیم)
 4. امنیت زیرساخت (سوئیچ و مسیریابی)
 5. امنیت محتوا
 6. امنیت نقطه نهایی
 7. امنیت برنامه کاربردی

اطلاعات محصولات

 • معرفی مدل و نسخه های محصول

رویکردی هوشمند، مشارکتی برای حل چالش های امنیتی امروزی

امروزه نقش شبکه در استراتژی سازمانی مهمتر از هر زمان دیگری شده است و سرعت و امنیت برای موفقیت شما بسیار حیاتی است. داشتن یک استراتژی امنیتی موثر برای کل شبکه شما می تواند مشخص کند که آیا سازمان یا مجموعه ایی ایمن دارید یا در حال تبدیل شدن به آخرین تیتر خبری در حوزه نقض امنیتی هستید.

در حالی که تهدیدهای سایبری روز به روز  قدرتمندتر می شوند، شبکه ها هم به همان نسبت مجزا و پیچیده تر شده اند. برای توانمندسازی دفاع موثر، اطلاعات و امنیت همه ی محیط های مختلف باید به خوبی با هم یکپارچه شوند، تا امکان به اشتراک گذاری داده و نظارت را فراهم آورند. محصولات Fortinet به شما امکان کنترل، یکپارچه سازی و مدیریت آسان امنیت بر کل سازمان خود را ، از IoT به ابر را می دهد. همچنین شکاف های امنیتی راکه هر زمان به محصولات امنیتی مختلف افزوده می شود را از بین می برد.

محصولات Fortinet امکان گسترش پویای امنیت و تطابق بیشتر و بیشتر را فراهم آورده و به طور همزمان و یکپارچه از داده ها ، کاربران و برنامه های کاربردی که بین IoT، دستگاه های هوشمند و محیط های ابر در طول شبکه در حال انتقال هستند، محافظت می کند. Fortinet محصولات امنیت محتوا و شبکه را در سطح بالایی فراهم می آورد که هوشمندی و همکاری را برای شکل دهی یک محصول سازمانی به اشتراک می گذارند. محصولات امنیتی منحصر به فرد Fortinet، پردازنده های امنیتی و یک سیستم عامل بصری را با هم ترکیب کرده و با اضافه کردن هوش مقابله با تهدیدات، امنیت تضمین شده، بهره وری استثنایی و قابلیت مشاهده و کنترل بهتر را برای شما در حالی که مدیریت آسانتر را در اختیار دارید فراهم می کند.

نماینده فورتی نت | فروش فورتی نت | فایروال فورتی نت | نمایندگی فورتی نت | محصولات Fortinet

نماینده فورتی نت | فروش فورتی نت | فایروال فورتی نت | نمایندگی فورتی نت | محصولات Fortinet

 

محصولات Fortinet بر اساس سه ویژگی کلیدی ایجاد شده است:

 1. گستردگی: محصولات Fortinet کل سطح حمله را پوشش می دهد. امنیت را می توان به شبکه، نقاط انتهایی، دسترسی و برنامه های کاربردی و ابر اعمال کرد.
 2. قدرتمند: محصولات Fortinet از پردازنده های امنیتی قدرتمند برای کاهش بار بر زیرساخت، ارائه ی امنیت جامع بدون تاثیر بر بهره وری استفاده می کند.
 3. خودکار: محصولات Fortinet امکان پاسخ سریع و همگام به تهدیدها را فراهم می کند. همه ی عناصر می توانند به سرعت هوش تهدیدی را مبادله کرده و عملیات را همگام کنند.

محصولات فورتی نت یک چارچوب کاری هوشمند است که برای امنیت مقیاس پذیر همراه با آگاهی بالا، هوش عملی تهدید و استانداردهای API باز طراحی شده است. فناوری های Fortinet در زمینه امنیت بیشترین گواهینامه ها را برای اثربخشی و بهره وری در صنعت بدست آورده اند. ترکیب یکپارچه ی این فناوری ها در قالب یک محصول امنیتی،  موثر، کارآمد و جامع، با فراهم ساختن حفاظت گسترده، قدرتمند و خودکار برای سازمان های امروزی که در محیط های فیزیکی و مجازی خود به آن نیاز دارند، فراهم می سازد.

سیستم عامل فورتی: سیستم عاملی برای توانمندسازی پایه امنیتی

محصولات Fortinet یک چارچوب کاری هوشمند هستند که دستگاه های امنیتی شما را برای حصول امنیت موثر، کارآمد و جامع به هم متصل می کند. سیستم عامل فورتی امنیتی پایه را ایجاد می کند و به شما امکان کنترل قابلیت های امنیتی و شبکه را در همه ی عناصر امنیتی Fortinet با یک سیستم عامل می دهد.

حفاظت و قابلیت مشاهده شما را بهبود بخشیده و در عین حال هزینه های عملیاتی را کاهش داده و زمان را با استفاده از یک راه حل یکپارچه در  فایروال سازمانی نسل بعد صرفه جویی می کند. سیستم عامل Fortinet چشم انداز  امنیتی fortinet را برای بهبود حفاظت از IoT به ابر توانمند می سازد.

سیستم عامل FortiOS : توسعه پایه امنیتی

نماینده فورتی نت | فروش فورتی نت | فایروال فورتی نت | نمایندگی فورتی نت | محصولات Fortinet

نماینده فورتی نت | فروش فورتی نت | فایروال فورتی نت | نمایندگی فورتی نت | محصولات Fortinet

 

FortiOS آخرین نسخه ی سیستم عامل امنیتی شبکه ی فورتی نت است که به گسترش محصولات Fortinet برای فراهم سازی قابلیت مشاهده و کنترل عمیقتر، بهره وری قدرتمندتر و عملیات کارآمدتر برای شناسایی و رفع سریع مشکلات امنیتی می پردازد.
سیستم عامل Fortinet به گسترش قابلیت های پایه امنیت با محافظت گسترده تر، قدرتمندتر و خودکار می پردازد.

گستردگی: قابلیت مشاهده و کنترل در سرتاسر شبکه

FortiOS قابلیت مشاهده و کنترل عمیقتر را از طریق محصولات Fortinet، از IoT تا ابر ارائه می کند. قابلیت مشاهده بیشتر قطعه بندی را بهبود بخشیده و از انتشار تهدیدها در طول شبکه جلوگیری می کند.

قدرتمند: توان شتاب یافته

FortiOS دستگاههای امنیتی مبتنی بر پردازنده و مجازی مبتنی بر ابر شتاب یافته را تا حداکثر محافظت در مقابل تهدید، بدون تاثیر بر بهره وری ارائه می کند، حتی زمانی که ثبت لاگ روشن باشد. سیستم عامل FortiOS از یک معماری موتور امنیتی با بهره وری بهینه و پردازنده های امنیتی سفارشی در فایروال سازمانی فورتی گیت برای ارائه ی کارایی سریعتر استفاده می کند .که سرعت آن تا 10 برابر سریعتر از فایروال های ارائه شده توسط سایر برندها می باشد .
با سیستم عامل FortiOS نسخه ی 5.6، توان استقرار قابلیت ها و شکل دهی فاکتورهایی که در طول محیط نیاز دارید را به خوبی احساس می کنید.

خودکار: عملیات کارآمد

FortiOS عملیاتی کارآمدتر با بازرسی محصولات Fortinet جدید ارائه می کند. با توصیه ها و عملیات خودکار، به اشتراک گذاری هوش تهدیدی محلی و سراسری و چشم انداز های های جدید NOC، بهتر می توانید شبکه خود را مدیریت کنید. سیستم عامل فورتی به طور یکپارچه با مدیریت متمرکز fortinet یکپارچه شده و شبکه ی قدرتمند  مبتنی بر نرم افزار را ارائه می کند.

نماینده فورتی نت | فروش فورتی نت | فایروال فورتی نت | نمایندگی فورتی نت | محصولات Fortinet

نماینده فورتی نت | فروش فورتی نت | فایروال فورتی نت | نمایندگی فورتی نت | محصولات Fortinet

شرکت ماهان شبکه به عنوان نماینده فورتی نت و سایبروم یکی از پیشگامان ارائه محصولات فایروال fortinet در ایران ، اقدام به تامین و فروش fortinet نموده است. نمایندگی Fortinet در ایران هر روزه به مشتریان کمک می‌کند تا پیشرفته‌‌ترین شبکه‌های سازمانی را بسازند. هدف ما به عنوان نماینده fortinet در ایران، همکاری با مشتریانمان به عنوان یک شریک قابل اطمینان است؛ تلاش می‌کنیم تا راهکارهای کارامد و انعطاف‌پذیری را برای آنها مهیا کنیم تا نه تنها با استفاده از این راه‌کارها شبکه‌شان را مدرن‌ کنند، بلکه با کمک آنها بتوانند ارزش تجاری واقعی را ارائه دهند.نماینده Fortinet با استفاده از سبد محصولات امنیتی کامل خود ، شما را در ساختن شبکه‌های قوی‌تر، امن‌تر و قابل اعتماد تر یاری می‌ رساند. تمرکز همه جانبه بر محصولات فایروال fortinet و تجربه وسیع ما در فروش Fortinet و ارائه خدمات پشتیانی fortinet ما را قادر به ارائه خدمات با کیفیت بالا و تجربه‌ای عالی به مشتری می‌کند. همه افراد در نمایندگی فورتی نت بر ارائه استراتژیها، معماریها و فناوریهایی به مشتریانمان تمرکز دارند که مورد نیاز ساخت بهترین شبکه‌های تجاری اکنون و آینده هستند.

ایجاد و توسعه کانال نمایندگی فورتی نت در ایران از اولین اقدامات شرکت بوده و در همین راستا نسبت به اعطای نمایندگی فورتی نت به شرکتهای فعال در مراکز استانها اقدام شده است. نماینده فورتی نت شرکت ماهان شبکه در سراسر کشور موظف به فروش فورتی نت با قیمت رقابتی و با گارانتی معتبر می باشند. شایان ذکر می باشد، کلیه محصولات از نماینده fortinet در خارج از کشور تامین شده و شرکت ماهان شبکه بصورت 100% اورجینال نسبت به فروش Fortinet در ایران اقدام نموده است. نظارت بر کانال نمایندگی فورتی نت و اطمینان از قیمت و خدمات پس از فروش فورتی نت از اصول اصلی و کلیدی شرکت به عنوان نماینده Fortinet تلقی شده و تعاملات شرکت با مشتریان خود بر حول این محور شکل گرفته است.شرکت های همکار فعال در حوزه امنیت شبکه می توانند جهت دریافت نمایندگی فورتی نت با این شرکت تماس حاصل نمایند.

برچسب ها

برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
مرکز خدمات پس از فروش و پشتیبانی فنی

کافیست تماس بگیرید         22020700 (داخلی 4)