دسته بندی : فضای ذخیره سازی , EMC

EMC Unity Hybrid | یونیتی EMC

تجهیزات ذخیره‌سازی EMC Unity Hybrid

ساده، مدرن، مقرون به صرفه، سازگار پذیر

محصولات EMC Unity Hybrid از نظر سادگی، طراحی مدرن، قیمت‌های مقرون به صرفه، و سازگار پذیری در ارائه‌ی خدمات بی‌نظیر هستند و نیازهای متخصصان IT را که اغلب با محدودیت منابع روبرو هستند برآورده می‌کنند. اگر به دنبال محصولی هستید که قابلیت‌های مختلفی را ارائه ‌کند، ساده باشد و در عین حال فضای کمی را اشغال ‌کند، اگر به دنبال محصولی مقرون به صرفه اما کارامد هستید، EMC Unity Hybrid انتخاب بسیار خوبی است. محصولات یونیتی EMC ، که برای ارائه‌ی خدمات سریع و متنوع ذخیره‌‌سازی داده طراحی شده است، عملکردی فوق‌العاده‌ای دارد، مقرون به صرفه است و برای کاربردهای ترکیبی، ذخیره‌سازی یکپارچه برای کسب و کارهای Mid-range و Fast-growing بهترین گزینه است.

  • سادگی: حجم داده‌ها به سرعت در حال افزایش است اما بخش IT متناسب با آن توسعه نمی‌یابد. بنابراین، فناوری استورج EMC Unity مورد نیاز است تا به انجام خودکار بسیاری از وظایف کمک کند. نمی‌توان وقت زیادی به یادگیری حرفه‌ای ذخیره‌سازی اختصاص داد یا دستورالعمل یک سیستم ذخیره‌سازی را کاملا مطالعه کرد؛ چنین سیستمی‌ باید ساده و بدون پیچیدگی باشد.
  • مدرن بودن: به جدیدترین تجهیزات ذخیره سازی EMC Unity نیاز است تا بتوان وظایف کاری مختلف را به سرعت انجام داد. از سال 2015، استفاده از تجهیزات ذخیره سازی EMC Unity و  محصولات Flash based Media در انواع مختلف آن، از SSDها گرفته تا NVME  در انجام کارها تبدیل به یکی از الزامات اصلی شده است. بنابراین، هنگام طراحی سیستمها، استفاده از محصولات یونیتی EMC فلش برای آنها را باید جزء یکی از شاخص‌های اصلی در نظر گرفت؛ همچنین باید از جدیدترین‌ فناوری‌های مدیریت استفاده کرد. نباید در این فرآیند عقب افتاد.
  • مقرون به صرفه‌ بودن: سیستم‌های ذخیره‌سازی EMC Unity باید مقرون به صرفه باشند تا در طول عمر سیستم بهترین کارکرد را برای هزینه‌ی صرف شده فراهم کنند و از پس انجام همه‌ی کارها برآیند.
  • انعطاف پذیری: محصولات یونیتی EMC باید به اندازه‌ی کافی انعطاف پذیر باشند تا در صورت لزوم بتوان آنها را برای کاربردهای مختلف، مانند استورج EMC Unity مبتنی بر block، فایلها، پایگاههای داده، محیط‌های مجازی، یا حتی به عنوان Backup target طراحی کرد. استورج EMC Unity باید قابلیت پشتیبانی از مدل‌های مختلف اجرایی را داشته باشد، از پیکربندی‌های all- flash یا ترکیبی گرفته تا زیرساخت‌های همگرا (CA) و حتی کاربردهای ذخیره‌سازی مجازی.

اطلاعات محصولات

  • مشخصات فنی

متخصصان IT همواره با چالش‌های مختلف و متغیر شغلی، از جمله چالش‌های مدیریت ذخیره‌سازی، روبرو هستند. حجم اطلاعات با سرعتی بی‌سابقه در حال رشد است، اما محدودیت‌ بودجه‌ی بخش IT مانع توسعه‌ی متناسب این بخش می‌شود. این امر به ویژه‌ در مورد متخصصان سطح میانی درست است؛ متخصصان این بخش وظایف شغلی بسیار متنوعی دارند و به نوعی میتوان آنها را همه‌کاره نامید، از مدیریت سرور‌ها، طراحی و پیاده‌سازی شبکه، مدیریت دستگاه‌های موبایل و رایانه‌های رومیزی گرفته تا مجازی‌سازی و ذخیره‌ی داده‌ها. امروزه، این گونه متخصصان IT به استورج EMC Unity ساده، مدرن، مقرون به صرفه، و سازگارپذیری نیاز دارند تا انجام وظایف را تسهیل و خودکار نماید.

نماینده EMC Unity | فروش EMC Unity | نمایندگی EMC Unity | ذخیره سازی یونیتی EMC | استورج EMC Unity | محصولات یونیتی EMC

نماینده EMC Unity |  فروش Emc Unity | نمایندگی EMC Unity | ذخیره سازی یونیتی EMC | استورج EMC Unity Hybrid | محصولات یونیتی EMC

نهایت سادگی و ارزشمندی

EMC Unity Hybrid معیار جدیدی برای سادگی و ارزشمندی ذخیره سازی ایجاد کرده است. EMC Unity Hybrid که از ابتدا جهت برآورده‌ کردن نیاز به سادگی، مقرون به صرفه بودن و سرعت طراحی شده است، در چهار مدل مقیاس‌پذیر به بازار عرضه می‌شود؛ ارزان‌ترین مدل، Unity 300 است، و پس از آن Unity 400، Unity 500 و در نهایت Unity 600 قرار دارند. EMC Unity Hybrid نیازهای ذخیره‌سازی مرکزی را از سطح 1TB تا سطح 3PB پوشش می‌دهد. EMC Unity Hybrid تنها سیستم ذخیره سازی یکپارچه است که همه‌ چهار الزام متخصصان IT سطح میانی را، یعنی سادگی، مدرن بودن، مقرون به صرفه بودن و سازگار پذیری، محقق میکند.

  • EMC Unity Hybrid ساده است:  استورج یونیتی EMC در بازار ذخیره سازهای میان رده معیار جدیدی از سادگی ایجاد کرده است؛ این موفقیت حاصل فرآیند ساده نصب توسط کاربر، رابط کاربری چابک، مدیریت ابری ساده، و دستیار کنشگر و پویاست.
  • EMC Unity Hybrid مدرن است: استورج یونیتی EMC یک ساختار مدرن 2U دارد که برای با قابلیت فلش طراحی شده است و از SSDهای ظرفیت بالا، از جمله‌ی درایو‌های 3D TLC، و عملکرد با تاخیر کم پشتیبانی میکند. محصولات EMC Unity از محیطهای فایل و بلاک، Snapshot‌های Point-In-Time، Replication همزمان و نا همزمان (Async، رمزنگاری داخلی، تلفیق با فضای ابری و یکپارچگی کامل با VMware، Microsoft و OpenStack پشتیبانی می‌کند.
  • EMC Unity Hybrid مقرون به صرفه است: سیستم Dual-Active Controller تجهیزات EMC Unity جهت بهینه سازی عملکرد، ظرفیت و هزینه‌ی ذخیره سازی طراحی شده است تا بدین ترتیب عملکردی بسیار سریع را ارائه دهد.
  • EMC Unity Hybrid انعطاف پذیر است: اگر به دنبال یک راهکار ترکیبی با یکپارچگی خودکار و Cashing سریع هستید تا از درخواستهای بلوک یا فایل پشتیبان کند، تجهیزات Unity Hybrid همان چیزی است که به آن نیاز دارید. محصولات یونیتی همچنین به صورت یک ابزار ذخیره سازی مجازی (Unity VSA)، یک سیستم ترکیبی هدفمند یا تمام فلش یا یک سیستم همگرا (  Converged system) موجود است.

نرم‌افزار جامع  و  از پیش نصب شده

نرم‌افزار استاندارد ارائه شده کاملا جامع، دارای قابلیتهای بسیار و Array Based است. قابلیتهای اضافی و Optional شامل Availability ، Mobility و گزینه های Protection و Networking است.

ذخیره سازی یونیتی EMC برای نرم افزارها و سامانه های Core و اصلی بهینه‌سازی شده است. این سامانه ها نرم افزاری شامل Workloadها Transactional مانند Oracle، SAP، Exchange یا SharePoint، مجازی‌سازی سرور و End User Computing مانند VDI، و سایر کاربردهای مستلزم ذخیره سازی متعارف فایل یا بلوک یا ذخیره سازی یکپارچه، میباشد. همه‌ی مدل‌ها به صورت AF یا تمام فلش موجود هستند.

پلتفرم ذخیره سازی یونیتی EMC با ساختار چند هسته‌ای بهینه سازی شده امکان استفاده کامل از توان فلش را فراهم میکند و از جدیدترین فناوری چند هسته‌ای اینتل بهره‌ی کامل میگیرد.

نماینده EMC Unity | فروش EMC Unity | نمایندگی EMC Unity | ذخیره سازی یونیتی EMC | استورج EMC Unity | محصولات یونیتی EMC

نماینده EMC Unity |  فروش Emc Unity | نمایندگی EMC Unity | ذخیره سازی یونیتی EMC | استورج EMC Unity Hybrid | محصولات یونیتی EMC

 

موارد استفاده از EMC Unity با Exchange و SQL

امروزه فشار بر محیط‌های Exchange جهت حذف Backup window  و کاهش زمان بازیابی  بسیار شدیدتر از گذشته است. با بهره بردن از Dynamic, Policy-based Protection Management میتوان به آسانی اهداف بازیابی مورد نیاز را با استفاده از فناوریهای پیشرفته‌ محصولات یونیتی EMC ، مانند اسنپ ‌شات‌ ها و فناوری Continuous Protection که مبتنی بر Recover Point می باشد، مدیریت کنند. چنین امری همچنین به استفاده‌ی موثر از منابع ذخیره سازی و بهینه سازی حفاظت برای سرویس Exchange مایکروسافت کمک میکند. عملکرد ذخیره‌سازی یونیتی EMC در شرایطی که بار کاری Exchange سنگین است، بهینه است.

بهترین روش‌های مرسوم برای بهینه‌سازی عملکرد ذخیره‌سازی مستلزم انجام فرآیندهای دستی است که فشار زیادی به منابع وارد می‌کنند. استورج یونیتی به مدیران SQL امکان میدهد تا از مکانیزمی ساده برای بهینه سازی عملکرد نرم افزارهای پر تقاضا استفاده کنند. خودکارسازی انتقال داده بین  Tier های ذخیره سازی در زمان و منابع صرفه‌جویی میکند. استورج یونیتی EMC نیاز به صرف ساعت‌ها زمان جهت تحلیل دستی داده‌ها و نظارت بر آنها برای تعیین یک راهبرد ذخیره‌سازی، و سپس نگهداری، تخصیص مجدد و ارسال LUN ها به Tier های ذخیره‌سازی مناسب را از بین می‌برد.

موارد استفاده از EMC Unity با Oracle و SAP

پایگاه‌های داده‌ی OLTP (پردازش آنلاین تراکنش) عموما در رسته سامانه های Mission Critical هر کسب و کاری دسته بندی می شوند. ؛ آنها معمولا الزامات I/O سختگیرانه‌‌ای برای میزان تاخیر دارند. معمول است که این پایگاه‌های داده‌ی OLTP بر روی تعداد بسیار زیادی از هارد دیسک مستقر می‌شوند تا الزامات تاخیر  کم I/O را محقق کنند. در نتیجه، بهره‌وری موثر از این اسپیندل‌ها بسیار کم است. محصولات یونیتی EMC نیاز به خرید درایوهای بیشتر جهت توسعه‌ی متناسب با رشد پایگاه داده را کمتر می‌کند. همچنین، داده‌های Cold و Hot را به صورت خودکار و بدون وقفه بین Tier های ذخیره‌سازی موجود جابجا می‌کند، و بدین ترتیب بهره‌وری موثر ذخیره‌سازی را بهبود می‌بخشد.

نیازمندی تجاری متداول در محیط‌های SAP، کاهش TCO و در عین حال بهبود عملکرد و سطح ارائه سرویس است. پاسخگویی به کاربردهای حساس SAP اغلب به علت افزایش حجم داده‌ها، ذخیره‌سازی نامتوازن داده‌ها و الزامات تجاری متغیر با گذشت زمان تضعیف می‌شود. با استفاده از محصولات یونیتی EMC با داده‌های بلوکی، بهبود عملکرد قابل توجهی در استقرار SAP بدون نیاز به باز طراحی برنامه‌ها تنظیم Data Layout، یا بارگذاری مجدد حجم زیادی از داده‌ها، حاصل می‌شود. مدیران با استفاده از  Tiering خودکار Sub-LUN و Cache تعمیم یافته می‌توانند توزیع داده بر روی Tier ها را به شکل مناسبی متعادل کنند؛ بدین ترتیب ظرفیت و عملکرد بهینه‌سازی می‌شود.

موارد استفاده از EMC Unity با VMware و Hyper-V

تجهیرات EMC Unity برای مجازی‌سازی بهینه‌سازی شده است؛ بنابراین، از همه‌ Hypervisor های برتر پشتیبانی می‌کند. تجهیرات EMC Unity از فناوری‌های پیشرفته جهت بهینه‌سازی عملکرد برای محیط دسکتاپ (VDI) بهره می‌گیرد و بدین ترتیب به پشتیبانی از توافق‌های سطح سرویس کمک می‌کند.

تجمیع مدیریت مجازی‌سازی به مدیر VMware یا مدیر Hyper-V مایکروسافت امکان می‌دهد تا کنسول مدیریتی خود را برای فعالیت‌های مربوط به تجهیرات EMC Unity بسط دهند. APIهای VMware vStorage برای VAAI برای اتصالات SAN و NAS به تجهیرات EMC Unity امکان می‌دهند تا برای محیط‌های مجازی کاملا بهینه شود. تجمیع‌کننده‌ی ذخیره‌سازی مجازی EMC VSI برای مدیر VMware طراحی شده است. VSI از ذخیره ‌سازی یونیتی در vCenter، و شفافیت کامل برای ذخیره‌سازی فیزیکی پشتیبانی می‌کند و بازدهی مدیریتی را افزایش می‌دهد.

در سرور مایکروسافت 2012 و فضای Hyper-V3.0، انتقال داده‌ی تخلیه‌ شده‌ی (ODX) به تجهیزات یونیتی امکان می‌دهد تا برای محیط‌های مجازی ویندوز کاملا بهینه‌ شود. این فناوری توابع مربوط به ذخیره‌سازی را از سرور تخلیه و در سیستم‌ ذخیره‌سازی قرار می‌دهد.تجمیعگر ذخیره‌سازی EMC (ESI) برای ویندوز، امکان ذخیره‌سازی بلوک و فایل را برای سایت‌های ویندوز مایکروسافت و SharePoint مایکروسافت فراهم می‌کند.

نماینده EMC Unity | فروش EMC Unity | نمایندگی EMC Unity | ذخیره سازی یونیتی EMC | استورج EMC Unity | محصولات یونیتی EMC

نماینده EMC Unity |  فروش Emc Unity | نمایندگی EMC Unity | ذخیره سازی یونیتی EMC | استورج EMC Unity Hybrid | محصولات یونیتی EMC

شرکت ماهان شبکه به عنوان نماینده EMC Unity و سایبروم یکی از پیشگامان ارائه محصولات ذخیره سازی یونیتی EMC در ایران ، اقدام به تامین و  فروش Emc Unity نموده است. نمایندگی EMC Unity در ایران هر روزه به مشتریان کمک می‌کند تا پیشرفته‌‌ترین شبکه‌های سازمانی را بسازند. هدف ما به عنوان نماینده EMC Unity در ایران، همکاری با مشتریانمان به عنوان یک شریک قابل اطمینان است؛ تلاش می‌کنیم تا راهکارهای کارامد و انعطاف‌پذیری را برای آنها مهیا کنیم تا نه تنها با استفاده از این راه‌کارها شبکه‌شان را مدرن‌ کنند، بلکه با کمک آنها بتوانند ارزش تجاری واقعی را ارائه دهند.نماینده EMC Unity با استفاده از سبد محصولات ذخیره سازی کامل خود ، شما را در ساختن شبکه‌های قوی‌تر، امن‌تر و قابل اعتماد تر یاری می‌ رساند. تمرکز همه جانبه بر محصولات ذخیره سازی یونیتی EMC و تجربه وسیع ما در فروش Emc Unity و ارائه خدمات پشتیانی یونیتی EMC ما را قادر به ارائه خدمات با کیفیت بالا و تجربه‌ای عالی به مشتری می‌کند. همه افراد در نمایندگی EMC Unity بر ارائه استراتژیها، معماریها و فناوریهایی به مشتریانمان تمرکز دارند که مورد نیاز ساخت بهترین شبکه‌های تجاری اکنون و آینده هستند.

ایجاد و توسعه کانال نمایندگی EMC Unity در ایران از اولین اقدامات شرکت بوده و در همین راستا نسبت به اعطای نمایندگی EMC Unity به شرکتهای فعال در مراکز استانها اقدام شده است. نماینده EMC Unity شرکت ماهان شبکه در سراسر کشور موظف به فروش Emc Unity با قیمت رقابتی و با گارانتی معتبر می باشند. شایان ذکر می باشد، کلیه محصولات از نماینده EMC Unity در خارج از کشور تامین شده و شرکت ماهان شبکه بصورت 100% اورجینال نسبت به فروش EMC Unity در ایران اقدام نموده است. نظارت بر کانال نمایندگی EMC Unity و اطمینان از قیمت و خدمات پس از فروش EMC Unity از اصول اصلی و کلیدی شرکت به عنوان نماینده EMC Unity تلقی شده و تعاملات شرکت با مشتریان خود بر حول این محور شکل گرفته است.شرکت های همکار فعال در حوزه امنیت شبکه می توانند جهت دریافت نمایندگی EMC Unity با این شرکت تماس حاصل نمایند.

برچسب ها

برچسب ها : , , , , , , , , ,
مرکز خدمات پس از فروش و پشتیبانی فنی

کافیست تماس بگیرید         22020700 (داخلی 4)