دسته بندی : فایروال

Juniper | جونیپر

معرفی شرکت جونیپر

در دنيايي كه سرعت تغيير با روندي بي‌سابقه رو به افزايش است و حجم داده‌هاي تجاري در هر 2/1 سال دو برابر مي‌شود، شبكه به عنوان وسيله‌اي براي جذب بهترين افراد، بهترين تفكرها و بهتريت اميد جهت شناسايي چالش‌هاي پيش‌روي ما به عنوان جامعه جهاني، از اهميت جديدي برخوردار شده است. روند كلان محاسبه ابري و اينترنت همراه، داراي پتانسيل گسترش دسترسي و قدرت شبكه را دارا هست – در عين افزايش شديد مشتركين، ترافيك جديد، و محتواي جديد. اين پتانسيل، در مقابل چنين تقاضاي شديدي، قابل درك با تفكر قديمي و سنتي نيست. جونیپر به عنوان پاسخ و چالشي در برابر روش سنتي در شبكه عمل مي‌كند.

شبکه مهم‌ترین ابزار برای به اشتراک‌گذاری دانش، همکاری و پیشرفت انسانی است که جهان تا به امروز دیده است. روندهای کلان رایانش ابری و اینترنت موبایل در حال گسترش نفوذ و قدرتشان هستند. رایانش ابری، پلت‌‌فرم اصلی ایده‌های نوآورانه است؛ و امکان تبادل ایده‌های انقلابی را که  امکان حل سخت‌ترین چالش‌های جهانی را فراهم می‌کنند، ممکن می‌سازد. در برابر چنین تقاضایی نمی‌توان از طریق راهکارهای سنتی ، نیازها را محقق کرد. شرکت جونیپر معتقد است که جهت تحقق بخشیدن به ظرفیت و دگردیسی اقتصاد شبکه‌سازی، باید قرارداد ها، هر چه قدر هم که جاافتاده باشد به چالش کشیده شود. شرکت جونیپر با سرمایه‌گذاری عظیم در تحقیقات و پیشرفت، تعدادی از بدیع‌ترین نوآوری‌ها را در هر یک از جنبه‌های فناوری شبکه ارائه داده است: سیلیکون، سیستم‌، و نرم‌افزار. ما در حال بازنویسی اصول ایجاد شبکه هستیم.

سیلیکون: خانواده‌ Junos® One پردازنده‌های، حاصل تجمیع ‌بی‌سابقه‌ سیلیکون و نرم‌افزار است و می‌تواند مرزهای عملکرد شبکه را جابجا کند.

سیستم: معماری ساده و قدرتمند شبکه‌ ما بازارهای مسیریابی، سوئیچینگ و امنیت را در بر می‌گیرد. ما تلاش می‌کنیم تا چالش‌های معماری شبکه را با چشمانی تیزبین پیدا کنیم و با بررسی موانع فیزیکی مانند عملکرد، توان، قابلیت اطمینان، خنک‌کنندگی و گرمایش راهکاری مناسب ارائه دهیم. رویکرد یگانه‌ ما به ما این امکان را داده است تا برخی از پیشرفته‌ترین نوآوری‌های شبکه را مانند Juniper Networks Converged Supercore ،Universal Edge ،vMX، معماری MetaFabric با Contrail و Juniper Unite برای شرکت‌هایی که از خدمات ابری استفاده می‌کنند فراهم کنیم. ‌

نرم‌افزار: سیستم عامل Juniper Networks Junos® در میان رقیبان همتایی ندارد. پلتفرم Junos امکان استفاده از یک سیستم عامل خودکار را برای مسیریابی، سوئیچینگ، و محصولات امنیتی فراهم می‌کند و بدین ترتیب مدیریت شبکه‌های مشتریان را ساده‌تر می‌نماید و امکان گسترش‌پذیری انها را نیز آسان‌تر می‌کند.

اطلاعات محصولات

  • معرفی مدل و نسخه های محصول

Juniper SRX Gateway

دروازه‌های سرویس سری SRX فایروال جونیپر نسل بعد هستند که بر اساس یک معماری انقلابی طراحی شده‌اند؛ آنها کارامدی فوق‌العاده، گستر‌ش‌پذیری، موجودیت و امکان تلفیق با سرویس‌های امنیتی را فراهم می‌کنند. دروازه‌های سرویس سری SRX Juniper با قابلیت طراحی سفارشی برای گسترش‌پذیری انعطاف‌پذیر پردازشی، گسترش‌پذیری I/O، و تجمیع سرویس‌ها، الزامات امنیتی تقویت مرکز داده و تجمیع سرویس‌ها را به خوبی برآورده می‌کنند. سری SRX Juniper Firewall که جوایز متعددی را نیز برده است به کمک JonusOS فراهم شده است؛ این سیستم عامل، همان‌ سیستم عامل برتر در صنعت است که بزرگترین شبکه‌های مرکز داده‌ی جهان را موجود، قابل مدیریت و امن نگه داشته است.

عملکرد امنیتی کارامد SRX Juniper Firewall به همراه هوش شناسایی تهدید پیشرفته و یکپارچه بر روی گسترش‌پذیرترین و مقاوم‌ترین پلت‌فرم صنعتی ارائه می‌شود. دروازه‌های سری SRX فایروال Juiper با اینترفیس‌های 100GbE و فناوری مسیر اختصاصی، که امکان عملکرد تا 2 Tbps را برای مرکز داده ممکن می‌سازند، رکورد جدیدی را ثبت کرده‌اند.

 

نماینده جونیپر | فروش جونیپر | فایروال جونیپر | نمایندگی جونیپر | SRX Juniper Firewall

نماینده جونیپر | فروش جونیپر | فایروال جونیپر | نمایندگی جونیپر | UTM جونیپر | SRX Juniper Firewall

  • فایروال جونیپر نسل بعد

قابلیت‌های فایروال جونیپر نسل بعد از کاربر محافظت می‌کنند و تجربه‌ی کاربری و اپلیکیشن‌ را بهبود می‌بخشند. امنیت با کارایی بالا به همراه آگاهی از تهدید یکپارچه پیشرفته که روی مقاوم ترین و مقیاس پذیر ترین پلتفرم های صنعتی تحویل داده می شوند. دروازه های سری SRX محک های جدیدی با رابط های 100GbE بوجود می آورند و تکنولوژی Express Path را ارائه می دهند که کارایی تا یک ترا بیت بر ثانیه را در اختیار مرکز داده قرار می دهد.

  • امنیت جامع

قابلیت‌های حفاظتی عبارتند از UTM جونیپر چند گیگابیتی، هوش امنیتی از طریق Spotlight Secure، اجرای سیاستها با استفاده از داده‌های GeoIP، IPS، AppSecure، کنترل‌های مبتنی بر نقش دیوار آتش، آنتی‌ویروس، NAT، DoS، QoS، و غیره.

  • UTM مجتمع

قابلیت‌های UTM Juniper امکان انجام تنظیمات مخصوص به سایت را می‌دهد؛ همچنین دارای قابلیت‌های از پیش نصب شده، در حال گسترش، و وفقی است که می‌توانید آنها را به سرعت برای حفاظت روز- صفر، آسان و آنی فعال کنید.

  • قطعه‌بندی شبکه

VLAN بندی شبکه UTM Juniper به شما امکان می‌دهد تا سیاست‌ها را برای مناطق Zone، VLAN و IPsec VPN ها تنظیم کنید؛ می‌توانید از مسیریابی‌های مجازی برای زیر گروه‌های داخلی، خارجی، و DMZ استفاده کنید.

  • GUI ساده

GUI On-box شامل مدیریت مرکزی برای ارائه‌ی مجوز خودکار، مدیریت سیاست Juniper فایروال ، NAT، و بکارگیری IPsec VPN است.

  • بکارگیری ساده

قابلیت‌های اتوماسیون On-box و Off-box و مدیریت متمرکز امنیت شبکه، بکارگیری و نگهداری را در مناطق جغرافیایی پراکنده تسهیل می‌کند.

  • محافظت فراگیر در برابر تهدید

دفاع پیشرفته نسل آتی UTM Juniper را به همراه زنجیره ای فراگیر از سرویس های امنیتی لایه بندی شده فراهم می آورد. همه دروازه های سری SRX Juiper برای قابل بازیابی بودن، مقیاس پذیر بودن و دسترس پذیر بودن ساخته می شوند تا مرکز داده یا دستگاه های نقاط ورودی شبکه شما را در برابر طیف وسیعی از تهدید ها ایمن نگه دارند.

  • قابلیت اطمینان در حد سیستم هایی با اتکا پذیری فوق العاده بالا

از طریق به روز رسانی های سخت افزاری و نرم افزاری در حال سرویس دهی، اجزای افزونه و سخت افزاری با قابلیت اطمینان بسیار زیاد، زمان فعال بودن مداوم برای قابلیت بازیابی را در اختیار قرار می دهد. دروازه های سری SRX Juniper بسیار گران قیمت، قابلیت اطمینانی در حد 99.9999% را برای تداوم تجارت بی وقفه و دسترسی پذیری کاربردها در اختیار قرار می دهد.

  • کارایی و مقیاس حداکثر

فایروال جونیپر از عملیات سریع، ایمن و با دسترسی بالا برای مراکز داده و دستگاه های نقاط ورودی شبکه شرکت پشتیبانی می کند و دارای کارایی و مقیاس پذیری بی نظیر، جلسه هایی با اندازه بسیار بزرگ و اتصال قابل انعطاف در مقیاس بزرگ و تاخیر فوق العاده کم و کارایی تا یک ترا بیت بر ثانیه است.

 

نماینده جونیپر | فروش جونیپر | فایروال جونیپر | نمایندگی جونیپر | SRX Juniper Firewall

نماینده جونیپر | فروش جونیپر | فایروال جونیپر | نمایندگی جونیپر | SRX Juniper Firewall

امروزه جهان بیشتر از گذشته متکی بر شبکه‌های امن و با عملکرد بالا است. صنعت سلامت را در نظر بگیرید؛ در این صنعت، شبکه، بنیاد مدل‌های جدید موبایل و مقرون به صرفه برای جوامع ضعیف است. بخش انرژی را نیز در نظر بگیرید؛ در این بخش شبکه عامل سرعت یافتن توزیع منابع پاک و تجدید‌ پذیر انرژی است. در حوزه تحصیل و آموزش، شبکه عامل افزایش دسترسی به ابزارهای آموزشی با کیفیت است، تا مردم از هر طبقه‌ی اجتماعی- اقتصادی بتوانند تحصیل کنند و در اقتصاد جهانی مشارکت نمایند.

نماینده جونیپر هر روزه به مشتریان کمک می‌کند تا پیشرفته‌‌ترین شبکه‌های جهان را بسازند- شبکه‌هایی که وظیفه‌ای بیشتر از صرفا متصل کردن خدمات به افراد را انجام می‌دهند. ما شبکه‌هایی می‌سازیم که نوآوری را تقویت می‌کند و فعالانه امکان تحقق بخشیدن به ایده‌های افراد را فراهم می‌کند. هدف ما، همکاری با مشتریانمان به عنوان یک شریک قابل اطمینان است؛ تلاش می‌کنیم تا راه‌کارهای کارامد و انعطاف‌پذیری را برای آنها مهیا کنیم تا نه تنها با استفاده از این راه‌کارها شبکه‌شان را مدرن‌ کنند، بلکه با کمک آنها بتوانند ارزش تجاری واقعی را ارائه دهند.

فروش جونیپر با استفاده از سبد امنیتی که امنیت کامل را در هر محیطی فراهم می‌کند، ما را قادر به ساخت شبکه‌های قوی‌تر، امن‌تر و قابل اعتماد می‌سازد – از مرکز داده تا محیط‌های شاخه‌ای و خود دستگاه. این امر امکان ارائه امنیتی را به ما می‌دهد که از وقوع حملات جلوگیری می‌کند. تجربه وسیع ما در توسعه نرم‌افزار امنیتی و سیستم‌های قابل‌ سنجش پیشرفته برای بازار ارائه‌دهندگان خدمات، امری است که همراهی ارزشمند برای ایجاد امنیت فناوری‌های جدید مانند LTE می‌سازد، که نیازمند روشهای جدید هستند. تمرکز بر همه جنبه‌های شبکه ما را قادر به ارائه تجربه‌ای عالی به مشتری می‌کند. هر کاری که می‌کنیم، بر شناسایی، درک و حل مسائل تجاری مهم برای مشتریانمان تمرکز دارد. همه افراد در نمایندگی جونیپر – همه مهندسین، فروشندگان، نمایندگان پشتیبانی، مدیران و شرکا – بر ارائه استراتژیها، معماریها و فناوریهایی به مشتریانمان تمرکز دارند که مورد نیاز ساخت بهترین شبکه‌های تجاری اکنون و آینده هستند.

 

نماینده جونیپر | فروش جونیپر | فایروال جونیپر | نمایندگی جونیپر | SRX Juniper Firewall

نماینده جونیپر | فروش جونیپر | فایروال جونیپر | نمایندگی جونیپر | SRX Juniper Firewall

شرکت ماهان شبکه به عنوان نماینده جونیپر و سایبروم یکی از پیشگامان ارائه محصولات فایروال جونیپر در ایران ، اقدام به تامین و فروش جونیپر نموده است. نمایندگی Juniper در ایران هر روزه به مشتریان کمک می‌کند تا پیشرفته‌‌ترین شبکه‌های سازمانی را بسازند. هدف ما به عنوان نماینده جونیپر در ایران، همکاری با مشتریانمان به عنوان یک شریک قابل اطمینان است؛ تلاش می‌کنیم تا راهکارهای کارامد و انعطاف‌پذیری را برای آنها مهیا کنیم تا نه تنها با استفاده از این راه‌کارها شبکه‌شان را مدرن‌ کنند، بلکه با کمک آنها بتوانند ارزش تجاری واقعی را ارائه دهند.نماینده Juniper با استفاده از سبد محصولات امنیتی کامل خود ، شما را در ساختن شبکه‌های قوی‌تر، امن‌تر و قابل اعتماد تر یاری می‌ رساند. تمرکز همه جانبه بر محصولات فایروال جونیپر و تجربه وسیع ما در فروش جونیپر و ارائه خدمات پشتیانی جونیپر ما را قادر به ارائه خدمات با کیفیت بالا و تجربه‌ای عالی به مشتری می‌کند. همه افراد در نمایندگی جونیپر بر ارائه استراتژیها، معماریها و فناوریهایی به مشتریانمان تمرکز دارند که مورد نیاز ساخت بهترین شبکه‌های تجاری اکنون و آینده هستند.

ایجاد و توسعه کانال نمایندگی جونیپر در ایران از اولین اقدامات شرکت بوده و در همین راستا نسبت به اعطای نمایندگی جونیپر به شرکتهای فعال در مراکز استانها اقدام شده است. نماینده جونیپر شرکت ماهان شبکه در سراسر کشور موظف به فروش جونیپر با قیمت رقابتی و با گارانتی معتبر می باشند. شایان ذکر می باشد، کلیه محصولات از نماینده جونیپر در خارج از کشور تامین شده و شرکت ماهان شبکه بصورت 100% اورجینال نسبت به فروش Juniper در ایران اقدام نموده است. نظارت بر کانال نمایندگی جونیپر و اطمینان از قیمت و خدمات پس از فروش جونیپر از اصول اصلی و کلیدی شرکت به عنوان نماینده جونیپر تلقی شده و تعاملات شرکت با مشتریان خود بر حول این محور شکل گرفته است.شرکت های همکار فعال در حوزه امنیت شبکه می توانند جهت دریافت نمایندگی جونیپر با این شرکت تماس حاصل نمایند.

برچسب ها

برچسب ها : , , , , , , ,
مرکز خدمات پس از فروش و پشتیبانی فنی

کافیست تماس بگیرید         22020700 (داخلی 4)